„Dragūno“ rankininkai pralaimėjo pirmąsias Europos taurės rungtynes

Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai pirmosiose šio sezono tarptautinėse rungtynėse savo sirgalių nenudžiugino. Klaipėdiečiai šeštadienį namie Europos taurės pirmojo etapo pirmosiose rungtynėse 24:30 (12:16) pralaimėjo Pančevo „Dinamo“ komandai iš Serbijos.

Klaipėdiečiai patyrė nesėkmę.<br>Klubo nuotr.

Sep 10, 2022, 7:07 PM

Klaipėdos komanda nė sykio nepirmavo, o varžovai kaupti persvarą pradėjo pirmojo kėlinio viduryje. Tuo metu „Dinamo“ įmetė keturis įvarčius paeiliui ir nutolo 11:6. Antrojo kėlinio viduryje svečių pranašumas padidėjo iki aštuonių įvarčių 29:21.

Nors pabaigoje „Dragūnas“ truputį sumažino skirtumą, viltys patekti į kitą etapą beveik išgaravo dar prieš kelionę į Serbiją, kur kitą šeštadienį vyks atsakomosios rungtynės.

Klaipėdos komandai per pirmąsias rungtynes daugiau nei pusę įvarčių pelnė Mykolas Lapiniauskas. Jis varžovų vartininkus pramušė 13 kartų.

Europos taurės turnyre žais dar du Lietuvos klubai. Vilniaus „Šviesa“ ir Kauno „Granitas“ varžybas pradės antrajame etape.

Klaipėdos „Dragūnas“ – Pančevo „Dinamo“ 24:30 (12:16).

„Dragūnas“: Lapiniauskas 13, Simonavičius 6, Plachotinas 2, Koržukas 1, Drakšas 1, Mažrimas 1.

„Dinamo“: Perovičius 11, Radovičius 5.