„Dragūno“ rankininkai europinį sezoną baigė paguodos lygiosiomis Serbijoje

Klaipėdos „Dragūno“ rankininkų europinis sezonas buvo trumpas. Nors Klaipėdos komanda šeštadienį išvykoje sužaidė lygiosiomis su Pančevo „Dinamo“ ekipa 28:28 (13:14), to neužteko, kad „Dragūnas“ patektų į Europos taurės antrąjį etapą.

Klaipėdos „Dragūno“ tarptautinis sezonas baigtas.
Daugiau nuotraukų (8)

2022-09-17 21:14, atnaujinta 2022-09-18 14:29

Praėjusią savaitę savo aikštėje Klaipėdos komanda Europos taurės pirmojo etapo pirmąsias rungtynes „Dinamo“ rankininkams pralaimėjo 24:30. Nors didelių vilčių patekti į kitą etapą neliko, Klaipėdos rankininkai Serbijoje atkakliai kovojo bent dėl paguodos pergalės.

Šį šeštadienį „Dragūnas“ įmetė pirmąjį rungtynių įvartį, buvo išsiveržęs į priekį pirmojo kėlinio pabaigoje, po pertraukos kelis kartus lygino rezultatą, bet daug ilgiau pirmavo šeimininkai.

Vis dėlto Pančevo komandos pranašumas nebuvo didelis, o paskutinėmis sekundėmis „Dragūno“ žaidėjas Gytis Šmantauskas įmetė įvartį, kuriuo dar sykį išlygino rezultatą.

Klaipėdos komandoje rezultatyviausiai žaidė 8 įvarčius įmetęs 18-metis Tomas Drakšas. Vienas labiausiai patyrusių komandos žaidėjų G.Šmantauskas pelnė 7 įvarčius.

Antrajame etape „Dinamo“ žais su „Conversano“ komanda iš Italijos.

Europos taurės antrajame etape rungtyniaus du Lietuvos klubai, kuriems žaisti pirmajame etape nereikėjo. Vilniaus „Šviesa“ susitiks su Diferdanžo „Red Boys“ iš Liuksemburgo, Kauno „Granitas“ – su Stambulo „Beşiktaş“ iš Turkijos.

Pirmosios rungtynės numatomos spalio 29 dieną Lietuvoje, atsakomosios – lapkričio 5 dieną varžovų aikštėse.

Pančevo „Dinamo“ – Klaipėdos „Dragūnas“ 28:28 (14:13).

„Dinamo“: Perovičius 8, Golubovičius 4, Radovičius 4.

„Dragūnas“: Drakšas 8, Šmantauskas 7, Lapiniauskas 4, Simonavičius 3, Biknius 2, Moderis 1, Bučius 1, Mažrimas 1, Savičius 1.

Pirmosios rungtynės 30:24.