„Hockey Punks“ sugrįžo pralaimėjimu lygos lyderiams

Po tarptautinių rungtynių pertraukos ant ledo sugrįžo Optibet ledo ritulio lygoje dalyvaujančios komandos. Trečiadienį Rygoje „7bet-Hockey Punks“ komanda 2:6 pralaimėjo lygos lyderiams „MOGO/LSPA“ ledo ritulininkams.

Vilniaus „Hockey Punks“<br> hockey.lt nuotr.

Nov 16, 2022, 9:54 PM

Vilniečiams pirmajame kėlinyje pavyko išlaikyti lygų rezultatą. Nors pirmasis pasižymėjo Aleksandras Biškinas (05:44, rez. perd. Renartas Berzinšas, Tomas Opeltas), savo atsakymą surengė ir „pankai“. Perėmęs ritulį varžovų zonoje galingu metimu į viršutinį vartų kampą pasižymėjo Tadas Kumeliauskas (12:05).

Antrajame kėlinyje rungtynių šeimininkai visiškai perėmė iniciatyvą, kurią jie pavertė dviem įvarčiais. Įvarčius pelnė Harijus Šmitas (22:23, rez. perd. Ernestas Krūmas, Dario Mackevicas) ir Martinšas Šulcas (23:53, rez. perd. Artūras Ozolinšas, H.Šmitas).

Trečiajame kėlinyje „MOGO/LSPA“ dar labiau padidino savo pranašumą pelnydami dar tris įvarčius. Dar du kartus tikslus buvo H. Šmitas (46:58, rez. perd. E.Krūmas, D.Mackevicas ir 50:08, rez. perd. D.Mackevicas, E.Krūmas), o kartą pasižymėjo Elviss Želubovskis (54:10, rez. perd. Karlis Ozolinšas, Gustavas Bergas). „7bet-Hockey Punks“ gretose dar vienu įvarčiu pasižymėjo T.Kumeliauskas (54:22, rez. perd. Dominykas Motiejūnas, Domas Janušonis).

Po nesėkmės „7bet-Hockey Punks“ išliko aštuntoje OHL pozicijoje, o artimiausias rungtynes jie žais jau šeštadienį.