Lietuvos rankininkai Europos lygos 3-iojo turo rungtynėse įvarčių neįmetė

Lietuvos rankininkai Europos lygos trečiojo turo rungtynėse įvarčių neįmetė, o pergalę iškovojo tik viena iš keturių lietuvių komandų.

Gerdas Babarskas.<br>Klubo nuotr.

Nov 23, 2022, 7:57 AM

Trys komandos, kuriose žaidžia Lietuvos rankininkai, šį sezoną Europos lygoje, antrajame pagal rangą žemyno turnyre, taškų dar neiškovojo.

Vienintelė išimtis – „Aix“, kuriai atstovauja Gerdas Babarskas. Antradienį Provanso Ekso vėl papildė taškų sąskaitą, į kurią įrašė namie pasiektą pergalę prieš Budapešto „Ferencvaros“ komandą 33:30 (14:17).

Pergalė buvo nelengva, nes teko vytis penkių įvarčių skirtumu pirmavusius varžovus. Tačiau G.Babarskas ir jo komandos draugai šią problemą išsprendė.

G.Babarskas kartą metė į vartus, bet įvarčio nepelnė.

Po trijų turų „Aix“ turi 4 taškus ir B grupėje dalijasi antrąją vietą su Reikjaviko „Valur“. Pirmauja 6 taškus surinkęs „Flensburg-Handewitt“.

Toje pačioje grupėje žaidžiantis „Benidorm“, kuriam dėl traumos negali padėti Rolandas Bernatonis, namie pralaimėjo „Ystads IF“ ekipai 27:29 (9:13). Benidormo rankininkai antrojo kėlinio viduryje atsiliko šešių įvarčių skirtumu, o bandymas atgauti tai, kas prarasta, nebuvo sėkmingas.

Dėl traumos žaisti vis dar negali Hardo „Alpla“ rankininkas Karolis Antanavičius. Jo komanda antradienį išvykoje nepasipriešino Granojerso „Fraikin“ klubui, kuriam pralaimėjo 28:38 (14:18).

C grupėje, kurios autsaiderė yra „Alpla“, pirmauja po 6 taškus iškovojusios „Fraikin“ ir Našicų „Nexe“ komandos.

Iškovoti pirmojo taško kol kas nepavyksta ir Gintaro Savukyno treniruojamai Zaporižės „Motor“ komandai. Ukrainos klubas trečiajame ture išvykoje pripažino „Bidasoa-Irun“ pranašumą 22:26 (12:9). Nors „Motor“ laimėjo pirmąjį kėlinį, iškart po pertraukos viskas apsivertė aukštyn kojomis. Iniciatyvą perėmusi Bidasoa komanda surengė atakų škvalą ir antrojo kėlinio viduryje jau buvo priekyje 19:15.

Traumą išsigydęs „Motor“ rankininkas Jonas Truchanovičiuskartą metė į vartus, bet įvarčio nepelnė.

D grupėje, kurioje žaidžia „Motor“, pirmauja po 6 taškus iškovojusios Berlyno „Füchse“ ir „Skanderborg-Aarhus“.

A grupės lyderė yra 6 taškus turinti „Montpellier“.

„24/7“: kaip A. Armonaitė ir E. Gentvilas vienas kitam pamokslavo