Europos dailiojo čiuožimo čempionate S. Ambrulevičius ir A. Reed – tarp lyderių Į finalą pateko ir antroji Lietuvos pora

Sausio 25-ąją Espo mieste Suomijoje prasidėjo Europos dailiojo čiuožimo čempionatas, kuriame daluvauja ir Lietuvos atstovai.

S. Ambrulevičius ir A. Reed.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Europos dailiojo čiuožimo čempionate P. Ramanauskaitė ir D. Kizala žengė į finalą.<br>V.Dranginio nuotr.

Jan 27, 2023, 3:15 PM, atnaujinta Jan 27, 2023, 5:08 PM

Penktadienį pirmieji ant ledo pasirodė Paulinos Ramanauskaitės ir Deivido Kizalos duetas, kuris atliko trumpąją programą, ji buvo įvertinta 55,06 balo. Jie užėmė 16-ąją vietą, tai leidžia patekti į finalą.

Kiek vėliau savo šokį atliko ir Sauliaus Ambrulevičius su Allison Reed. Jie buvo įvertinti 77,33 balo ir bendroje įskaitoje užėmė ketvirtąją vietą.

Geriausiai pasirodė italų pora Charlene Guignard ir Marco Fabri, kurie surinko 85,53. Antroje vietoje liko britai Lilah Fear ir Lewisas Gibsonas (84,12), o treti – suomiai Julia Turkkila ir Mathiasas Versluis (77,56).

Finale pasirodys 20 porų. Jis vyks šeštadienį nuo 18 val. 30 min.