Stipriausia Lietuvos dailiojo čiuožimo pora Europoje liko be medalio

Lietuvos dailiojo čiuožimo pora Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius Suomijos Espo mieste finišavusiame Europos dailiojo čiuožimo čempionate liko per plauką nuo medalių – užėmė ketvirtąją vietą.

A.Reed ir S.Ambrulevičius Europos čempionate liko ketvirti.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Jan 28, 2023, 10:07 PM, atnaujinta Jan 28, 2023, 10:13 PM

Lietuvos duetas šeštadienį už laisvąjį šokį pelnė 118,34 balo (karjeros rekordas – 114,75) ir pasiekė savo sezono rekordą – surinko 195,67 balo (karjeros rekordas – 189,98) , tačiau net ir šių balų neužteko medaliams.

A. Reed ir S. Ambrulevičių galiausiai po dviejų šokių pralenkė suomiai Juulia Turkkila ir Matthiasas Versluisas (198,21 balo), britai Lilah Fear ir Lewisas Gibsonas (207,89 balo) bei italai Charlene Guignard ir Marco Fabbri (201,44 balo).

Per visą savo karjerą A.Reed ir S.Ambrulevičiaus pora Europos čempionate buvo užėmusi aukščiausiai aštuntą vietą. Tai padarė praėjusiais metais, tad šis rezultatas – pats geriausias.

Šeštadienį Espe savo laisvąjį šokį atliko ir antroji Lietuvos pora: čempionato debiutantė Paulina Ramanauskaitė, kuriai penktadienį sukako 20 metų, ir ketveriais metais vyresnis Deividas Kizala.

Ne itin sėkmingai ant ledo pasirodę lietuviai galutinėje įskaitoje su 136,20 balo liko 17-i. Varžybas pradėjo 23 šokėjų duetai.