Idealus startas: pirmose rungtynėse ledo ritulio jaunimo rinktinė susitvarkė su šeimininke Lenkija

Lietuvos U-18 ledo ritulio rinktinė sėkmingai pradėjo tarptautinį keturių šalių turnyrą Lenkijoje.

Lietuvos ir Lenkijos ledo ritulio rinktinių akistata.<br>Hockey.lt nuotr.

Feb 9, 2023, 10:16 PM

Pirmose turnyro rungtynėse lietuviai 4:1 palaužė turnyro šeimininkus lenkus.

Vos po kelių sužaistų minučių savo meistriškumą pademonstravo Kirillas Evstigneevas. Puolėjas įsiveržė į varžovų zoną ir galingu metimu į viršutinį vartų kampą nepaliko vartininkui jokių vilčių (05:55, rez. perd. Daniilas Kovalenko).

Kiek vėliau keletą pavojingų progų susikūrė jau lenkai, bet užtikrintai savo vartus gynė lietuvių vartininkas Daniilas Cepovas. Mūsų šalies atstovai savo atsaką surengė antrajame kėlinyje, greitoje atakoje, kurios smaigalyje ir vėl buvo K. Evstigneevas. Šį kartą jam beliko pasiųsti ritulį į vartus, kai šis nuskriejo link jo po atremto komandos draugo metimo (23:56, rez. perd. Timuras Sedleckis-Razinas, Vitalijus Fediukinas).

Dar daugiau problemų šeimininkams kilo įpusėjus rungtynėms. K. Evstigneevas šį kartą surado Timurą Sedleckį-Raziną, o šis tiksliu metimu dar labiau padidino lietuvių pranašumą (30:45, rez. perd. K. Evstigneevas).

Visgi, dar antrajame kėlinyje savo atsaką turėjo ir lenkai. Žaidžiant daugumoje į vartų viršų tikslų metimą atliko Jacubas Loza (35:37,rez. perd. Oscaras Laszkiewiczas, Blažejus Chadoras).

Savo pranašumą lietuviai dar labiau įtvirtino prasidėjus trečiajam kėliniui. Mykolas Škadauskas perėmė ritulį varžovų zonoje ir perdavė jį Dovydui Juknai, o šis suklaidinęs vartininką pasiuntė jį į vartus (45:57, rez. perd. M. Škadauskas).

Per likusią rungtynių dalį savo šansų turėjo abi rinktinės, bet įvarčių pelnyta nebuvo ir galutinis rungtynių rezultatas nepakito.

Geriausiu rungtynių žaidėju Lietuvos rinktinėje išrinktas tris rezultatyvumo balus surinkęs K. Evstigneevas.

Rytoj 12:00 val. lietuvių laukia akistata su vengrais, kurie šiandien net 0:8 nusileido Estijos rinktinei.