Trečiasis pralaimėjimas ketvirtfinalyje užbaigė „Hockey Punks“ ledo ritulininkų kelionę

Vilniaus „Hockey Punks“ komanda baigė savo pasirodymą 2022–2023 metų Latvijos ir Lietuvos ledo ritulio lygos (OHL) sezone.

Vilniaus „Hockey Punks“ komanda baigė savo pasirodymą OHL sezone.<br> hockey.lt nuotr.

Mar 5, 2023, 11:14 PM

Sekmadienį Vilniaus „Pramogų“ arenoje vilniečiai 2:10 nusileido „Mogo/LSPA“ komandai ir pralaimėjo ketvirtfinalio seriją iki trijų pergalių 0:3.

Galutinėje lygos rikiuotėje „Hockey Punks“ liko aštunta. Šiose rungtynėse „Mogo/LSPA“ komandai pavyko įgyti pranašumą vos po vienos minutės, bet tuomet sėkmingai atkarpą surengę vilniečiai per 34 sekundes pelnė du įvarčius ir įsiveržė į priekį.

Po poros minučių „Hockey Punks“ turėjo galimybę dar labiau padidinti savo persvarą atlikdami baudinį, bet Dino Mukovozo bandymas buvo netikslus.

Dar pirmojo kėlinio metu svečiai iš Latvijos sugebėjo susigrąžinti pranašumą, o per likusius du kėlinius pelnė dar septynis įvarčius be atsako bei džiaugėsi įtikinama pergale.

Paskutinėse šio sezono „Hockey Punks“ rungtynėse įvarčius pelnė Laisvydas Kudrevičius ir Mauras Baltrukonis.

„Mogo/LSPA“ komandoje po du įvarčius pelnė net keturi žaidėjai: Artūras Ozolinšas, Tomas Opeltas, Zigmaras Reinis Zile ir Rolandas Strautinšas. Sykį tikslą pasiekė Aleksandro Biškinio ir Renaro Kamergrauzio atakos.