Dar viena keista mirtis Rusijoje – rankininkė iškrito iš aštunto aukšto

Astrachanės mieste, Rusijoje žuvo triskart Rusijos rankinio čempionatą laimėjusi 29-erių Viktorija Divak.

V. Divak<br> Imago/Scanpix nuotr.

Apr 18, 2023, 11:26 AM, atnaujinta Apr 18, 2023, 11:28 AM

„Notebook Astrakhan“ pranešė, kad balandžio 17 dieną sportininkė iškrito pro aštunto aukšto langą.

Rusijos tyrimų komitetas (ICR) turi duomenų apie merginos iškritimą iš daugiabučio aštunto aukšto lango. Ministerija atsisakė nurodyti žuvusiosios vardą ir tik pridūrė, kad tiria jos mirtį.

Astrachanės srities sporto ministerija paskelbė naujienas apie V.Divak mirtį savo „VKontakte“ puslapyje.

Viktorija Divak gimė sportinėje šeimoje: jos tėvas Viktoras Divak buvo futbolininkas, žaidė „Rotor“ ir „Torpedo“ komandose.

Viktorija užaugo Volgogrado rankinio mokykloje, sportinę karjerą pradėjo „Dinamo-Sinara“ ir su šia komanda tris kartus laimėjo Rusijos čempionatą. Tada mergina žaidė „Kuban“, Vokietijos „Halle Neustadt“ klube, Prancūzijos „Achenheimo Truchtersheim“ komandoje ir Baltarusijos „Gomel“.

Sportininkė laimėjo aukso medalį Baltarusijos čempionate, dvi Baltarusijos taures ir triumfavo Prancūzijos antrojoje nacionalinėje lygoje.

Žaisdama Rusijos jaunių rinktinėje, Viktorija 2009 metais tapo Europos čempionato nugalėtoja.

Nuo 2021 metų V.Divak rungtyniavo „Astrakhanochka” klube.