Pasaulio ledo ritulio čempionatas suomiams prasidėjo skaudžiai – patyrė JAV jėgą

Penktadienį startavo Suomijoje ir Latvijoje vykstantis pasaulio ledo ritulio čempionatas. Jo startas nesėkmingai susiklostė aikštės šeimininkams suomiams, kurie pirmenybes pradėjo pralaimėjimu.

JAV ledo ritulininkai.<br>AP/Scanpix nuotr.

May 12, 2023, 7:07 PM

Suomija pirmose 1:4 (1:0, 0:1, 0:3) turėjo pripažinti JAV ledo ritulininkų pranašumą.

Aikštės šeimininkus į priekį pirmajame kėlinyje išvedė Teemu Hartikainenas, tačiau antrajame kėlinyje skaičius švieslentėje išlygino Cutteris Gauthieris.

Trečiojo kėlinio metu sekė trys JAV ledo ritulininkai įmušė tris įvarčius be atsako. Jų autoriais tapo Drew O‘Connoras ir Alexas Tuchas.

Tuo pat metu Rygoje vykusiose B grupės rungtynėse Čekija pranoko slovakus 3:2.