Ledo ritulio čempionate – trečioji sausa šveicarų pergalė ir pirmasis vengrų laimėjimas

Pasaulio ledo ritulio čempionate antradienį vakare trečiojo turo rungtynėse Tamperėje A grupėje Vengrija po pratęsimo 3:2 (1:1, 1:1, 0:0; 1:0) įveikė Prancūziją, o Rygoje B grupėje Šveicarija sutriuškino Kazachstaną 5:0 (1:0, 2:0, 2:0).

Šveicarai dar nepraleido įvarčio.<br> AP/Scanpix nuotr.

May 16, 2023, 11:00 PM

Vengrai pelnė pirmuosius du taškus ir grupėje pakilo į 6-ąją vietą.

Tašką uždirbę prancūzai su 4 taškais dalijasi 4–5 vietomis su Suomija.

Vengrų pergalę lėmė Istvano Bartalio įvartis sužaidus pratęsime vos 1 min. 22 sek.

Prancūzai du sykius pirmavo, vengrai dukart lygino rezultatą, o trečiasis kėlinys baigėsi be įvarčių.

Rygoje žaidimas vyko į vienus vartus, o pirmąjį įvartį šveicarai pelnė jau 5 min.

Šveicarijos rinktinė iškovojo trečiąją pergalę ir su 9 taškais pirmauja grupėje.

Šveicarai pelnė jau 15 įvarčių ir dar nepraleido nė vieno.

Jie anksčiau 7:0 sutriuškino Slovėniją ir 3:0 įveikė Norvegiją.

Kazachstano komanda su 2 taškais yra septinta.