Latvijos ledo ritulininkai įsibėgėjo ne juokais – triuškino Kazachstaną ir laimėjo ketvirtą kartą iš eilės

Pasaulio ledo ritulio čempionato 6-ajame ture šeštadienį B grupėje Rygoje Latvijos rinktinė iškovojo didžiausią pergalę turnyre, kai 7:0 (2:0, 3:0, 2:0) sutriuškino Kazachstano ledo ritulininkus.

Latvijos rinktinė jau arti ketvirtfinalio.<br> AP/Scanpix nuotr.

May 20, 2023, 11:43 PM, atnaujinta May 20, 2023, 11:46 PM

Latviai surinko 11 taškų ir yra labai arti ketvirtfinalio.

Jiems liko rungtynės su lydere Šveicarija, bet vietą atkrintamosiose varžybose gali garantuoti ir 5 taškus po 5 rungtynių turinčių slovakų nuostoliai.

Slovakams liko mačai su Slovėnija ir Norvegija.

Istorinėse rungtynėse latviams įvarčius pelnė Rodrigo Abolis (30 ir 52 min.), Rihardas Bukartas (16), Oskaras Batna (18), Martinas Dzierkalas (22), Mikas Indrasis (40) ir Kasparas Daugavinis (50).

Latviai čempionatą pradėjo pralaimėjimais 0:6 Kanadai ir 1:2 Slovakijai, tačiau po to po pratęsimo 4:3 įveikė Čekiją, 2:1 Norvegiją ir 3:2 Slovėniją.

A grupėje Švedija 4:0 (4:0, 0:0, 0:0) nugalėjo Prancūziją.

Visus keturis įvarčius švedai pelnė pirmajame kėlinyje, o pasižymėjo Paras Lindholmas (2), Fabianas Zetterlundas (10 ir 20) ir Jonatanas Berggrenas (17).

Švedai surinko 14 taškų po 5 rungtynių ir nuo lyderės JAV rinktinės atsilieka tašku.