„Roland Garros“ ketvirtfinalyje N. Džokovičius pralaimėjo pirmąjį setą, bet paskui sudorojo rusą

Atvirojo Prancūzijos teniso čempionato vyrų varžybų ketvirtfinalyje serbas Novakas Džokovičius (3-ioji raketė) antradienį po 3 val. 48 min. kovos nugalėjo rusą Kareną Chačanovą (11) 4:6, 7:6 (7:0), 6:2, 6:4.

Novakas Džokovičius.<br> Zuma/Scanpix nuotr.

Jun 6, 2023, 9:10 PM, atnaujinta Jun 6, 2023, 9:13 PM

Pusfinalyje N.Džokovičius kovos su ispanu Carlosu Alcarazu arba graiku Stefanu Tsitsipu.

N.Džokovičiui prireikė keturių setų, kad įveiktų K.Chačanovą ir pasiektų 45-ąjį „Didžiojo kirčio“ turnyro pusfinalį savo karjeroje ir 12-ąjį „Roland Garros“ turnyre.

Pralaimėjęs pradinį setą serbas turėjo darbo antrajame, kurį laimėjo „taibreike“ sausai po 65 minučių maratono.

Per tarpusavio mačų istoriją K.Chačanovas tik sykį buvo įveikęs serbą – 2018 m. Paryžiuje vykusiame „ATP Masters 1000“ turnyre.