Tinklininkės M. Paulikienė ir A. Raupelytė turnyrą Jūrmaloje baigė devintoje pozicijoje

Sekmadienį Jūrmaloje (Latvija) finišavo „Beach Pro Tour Challenge“ serijos paplūdimio tinklinio turnyras, kurio prizų fondą sudarė 150 tūkst. JAV dolerių.

Finišavo „Beach Pro Tour Challenge“ serijos paplūdimio tinklinio turnyras.<br>„Volleyball World“ nuotr.

Jun 19, 2023, 9:14 AM

Geriausiai iš lietuvių pasirodžiusi Monikos Paulikienės ir Ainės Raupelytės pora pasirodymą baigė aštuntfinalyje. Kovoje dėl vietos ketvirtfinalyje lietuvės 0–2 (14:21, 14:21) pralaimėjo kanadietėms Melissai Humanai-Peredes ir Brandie Wilkerson. Pastarosios vėliau tapo turnyro nugalėtojomis.

Už devintąją vietą M. Paulikienei ir A. Raupelytei atiteko 460 pasaulio reitingo taškų.

Pusfinalyje kanadietės 2–0 (21:17, 21:16) nugalėjo Latvijos paplūdimio tinklinio žvaigždes Tiną Graudiną ir Anastasiją Kravčenoką, o finale taip pat užtikrintai 2–0 (21:17, 21:17) pranoko šveicares Esmee Bobner ir Zoe Verge-Depre.

Latvės T. Graudina ir A. Kravčenoka 2–1 (21:11, 20:22, 15:13) palaužė braziles Tainą Silvą bei Tanią Moreno ir pasidabino bronzos medaliais.

Vyrų turnyre kiek netikėtai triumfavo vos 20-ą reitingą turėję australai Thomas Hodgesas ir Zachery Schubertas. Jie finale 2–1 (10:21, 21:16, 15:12) nugalėjo turnyro favoritus brazilus George‘ą Wanderley‘ų ir Andre Steiną.

Kitos turnyre dalyvavusios keturios Lietuvos poros neįveikė kvalifikacijos etapo.