R. Berankis turnyre Italijoje prakaitavo su netikėtai pasikeitusiu varžovu

Italijoje startavo „San Benedetto Tennis Cup“ teniso turnyro kovos, kuriose trofėjaus siekia ir geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis (ATP-204).

R.Berankis.<br>S.Čirbos nuotr.

Jul 12, 2023, 12:05 AM

Pirmame varžybų rate R. Berankis turėjo susitikti su 30-mečiu italu Salvatore Caruso (ATP-261), tačiau tenisininkas likus kelioms dienoms pranešė, kad nežais dėl patirtos traumos.

Organizatoriai turėjo skubiai keisti varžovą ir vieta buvo pasiūlyta varžybų kvalifikacijoje pralaimėjusiam 19-mečiui Gabriele Piraino (ATP-491).

Šis sutiko ir kova įvyko antradienį, kuri tęsėsi net 2 val. 9 min., o 32 metų lietuvis savo pranašumą įrodė šiaip ne taip laimėjęs rezultatu 7:6(3), 6:4.

G.Piraino iki šiol per savo profesionalo karjerą vienetų mače nebuvo žaidęs prieš nė vieną lietuvį, o per pastaruosius 10 mačų laimėjo vos 2.

Laimėjęs R.Berankis pelnė 9 ATP reitingo taškus ir 1900 eurų premiją, o aštuntfinalyje jis susitiks su čiliečiu Alejandro Tabilo (ATP-145), kuris 7:5, 6:3 įveikė argentinietį Genaro Alberto Olivieri (ATP-179).

ATP „Challenger“ serijos vyrų teniso turnyro Italijoje prizų fondą sudaro 118 tūkst. eurų.