Lietuvos paplūdimio tinklininkai Portugalijoje žengė į atkrintamąsias varžybas

Abi Lietuvos poros pateko į Portugalijoje vykstančio „Beach Pro Tour Challenger“ serijos paplūdimio tinklinio turnyro atkrintamąsias varžybas.

Monikos Paulikienės ir Ainės Raupelytės duetas. <br>„Volleyball World“ nuotr.
Patrikas Stankevičius ir Audrius Knašas.  <br>„Volleyball World“ nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Jul 14, 2023, 10:12 PM

Vyrų turnyre puikų pasirodymą tęsia Patrikas Stankevičius ir Audrius Knašas. Po kvalifikacijos į pagrindines varžybas iškopę lietuviai D grupės pusfinalyje penktadienį 2–0 (26:24, 21:17) nugalėjo ketvirtąjį reitingą turnyre turinčius olandus Steveną van de Veldę ir Matthew Immersą.

Vietą atkrintamosiose varžybose užsitikrinę Lietuvos paplūdimio tinklininkai vėliau patyrė pirmąją nesėkmę. Akistatoje dėl pirmos vietos grupėje mūsiškiai 0–2 (17:21, 16:21) pralaimėjo amerikiečiams Milesui Evansui ir Chase‘ui Budingeriui.

Beje, pastarasis yra buvęs NBA krepšininkas, stipriausioje pasaulio lygoje praleidęs septynerius metus. 2017 metais jis nusprendė iškeisti krepšinį į paplūdimio tinklinį.

Šeštadienį P. Stankevičius ir A. Knašas žais aštuntfinalyje, o savo varžovus sužinos kiek vėliau.

Moterų turnyre kelialapį į atkrintamąsias varžybas iškovojo Monikos Paulikienės ir Ainės Raupelytės duetas.

A grupės pusfinalyje lietuvės po atkaklios kovos 1–2 (19:21, 21:19, 12:15) pralaimėjo italėms Margheritai Bianchin ir Claudiai Scampoli. Visgi lemiamoje akistatoje dėl trečiosios vietos bei kelialapio į atkrintamąsias varžybas Lietuvos paplūdimio tinklininkės 2–0 (21:11, 21:16) nepaliko vilčių kitai Italijos porai – Rekai Orsi Toth ir Giadai Bianchi.

Kaip viena iš dviejų geriausių trečiąsias vietas užėmusių komandų lietuvės iškart pateko į aštuntfinalį. Jame mūsiškės žais su amerikietėmis Megan Kraft ir Emily Stockman.

Bendrą paplūdimio tinklinio turnyro Portugalijoje prizų fondą sudaro 150 tūkst. JAV dolerių.