Nieko nuostabaus – dėl penktojo iš eilės Vimbldono nugalėtojo trofėjaus kovos Novakas Džokovičius

Vimbldono teniso turnyre paaiškėjo pirmasis finalo dalyvis – nieko nuostabaus, kad juo tapo antroji planetos raketė serbas Novakas Džokovičius. Pusfinalyje jis per 2 val. 46 min. 6:3, 6:4, 7:6(4) įveikė italą aštuntąją pasaulio raketę Janniką Sinnerį.

N.Džokovičius<br>AP/Scanpix nuotr.

Jul 14, 2023, 6:43 PM, atnaujinta Jul 14, 2023, 7:42 PM

Taip toli „Didžiojo kirčio“ turnyruose italas dar nebuvo žengęs, o Vilmbldone trečią kartą dalyvavęs 21-erių tenisininkas toliausiai buvo įveikęs tik pirmąjį etapą.

Tuo tarpu 23 kartus „Didžiojo kirčio“ čempionu jau buvęs 36 metų N.Džokovičius siekia laimėti penktąjį iš eilės savo Vilmbldono turnyrą.

Į šių varžybų finalą jis pateko devintą kartą, o pusfinalyje Vimbldone turi tik vieną pralaimėjimą – 2013 metais jį įveikė šoktas Andy Murray'us.

Jei N.Džokovičius šiemet laimės turnyrą Londone, jis pagal titulų skaičiui susilygins su Roger Federeriu.

Apskritai, N.Džokovičiui tai bus 35-asis „Didžiojo kirčio“ turnyro finalas, jis atnaujino sau priklausantį rekordą.

Dėl 24-ojo „Didžiojo kirčio“ turnyro trofėjaus N.Džokovičius varžysis su poros – Daniilas Medvedevas ir Carlosas Alcarazas – laimėtoju.