Vimbldonas turi naują karalienę: įtemptoje kovoje čempione tapo čekė M. Vondrousova

Šeštadienį buvo karūnuota moterų Vimbldono karalienė. Ja per valandą ir dvidešimt minučių tapo čekė Marketa Vondrousova (WTA-42) įveikusi tunisietę Ons Jabeur (WTA-6).

Marketa Vondrousova<br> Scanpix nuotr.
  Marketa Vondrousova ir Ons Jabeur<br>  Scanpix nuotr.
 Marketa Vondrousova<br> SPO/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Jul 15, 2023, 5:43 PM

Dvejų setų įnirtingoje kovoje 6:4 6:4 čekė M.Vondrousova nukovė tunisietę O.Jabeur ir iškovojo Vimbldono čempionės titulą.

Įdomu tai, kad O.Jabeur pralaimėjo antrąjį iš eilės „Didžiojo kirčio“ turnyro finalą iš eilės. Praėjusiais metais tunisietė taip pat žaidė Vimblono finale, kurį pralaimėjo 6:3, 2:6, 2:6.

Abejuose setuose vyravo didžiulė kova, tačiau pirmajame geriau atrodė čekė M.Vondrousova.

Antrąjį setą geriau pradėjo O.Jabeur, tačiau čekė M.Vondrousova pademonstravo savo galingą charakterį ir antrąją seto dalį parodė savo tikrąjį veidą bei laimėjo pirmąjį Vimbldono titulą.

Vimbldono čempionei M.Vondrousovai atiteko 2000 reitingo taškų ir 2 mln. 350 tūkst. svarų sterlingų.