Puolime sustingusiai „Airwell Energijai“ teko antrą kartą nusileisti estams

OHL Baltijos čempionate „Airwell Energijai“ teko susitaikyti su dar vienu pralaimėjimu.

Rungtynių akimirka.<br>Hockey.lt nuotr.

Oct 29, 2023, 5:35 PM

Sekmadienį antrose tarpusavio rungtynėse Elektrėnų ekipa 0:3 nusileido „Panter“ ledo ritulininkams. Priminsime, jog vakar šios komandos taip pat žaidė tarpusavio susitikimą, kuriame estai triumfavo 3:2.

Jau pirmojo kėlinio pradžioje „Airwell Energija“ turėjo sunkų laiką prie savo vartų. Iš karto užsidirbę dvi nuobaudas, jie turėjo dvi minutes žaisti formatu trise prieš penkis. Elektrėnų klubo laimei, jiems pavyko atsilaikyti ir išlaikyti lygų rezultatą.

Visgi, antroje kėlinio dalyje šeimininkų gynybą Estijos klubo atstovai galiausiai pralaužė. „Airwell Energijos“ nelaimei, po Daniilo Fursos (15:23, rez. perd. Niklasas Sildre) įvarčio netrukus varžovai pasižymėjo dar kartą. Po 27 sekundžių tikslus jau buvo Shama Kinebuchi (15:50, rez. perd. Kevinas Parrasas, Rasmusas Kiikas).

Antrajame kėlinyje abejų komandų puolamieji veiksmai vaisių neatnešė. Situacijos nepakeitė ir kai abu klubai užsidirbo po vieną nuobaudą.

Panašiai situacija klostėsi ir trečiajame kėlinyje, kol galiausiai likus žaisti keturias minutes ir varžovams prasižengus, Arūnas Aleinikovas priėmė sprendimą vartininką keisti šeštuoju aikštės žaidėju. Visgi, dirbtinės dvigubos kiekybinės pesvaros „Airwell Energija“ nerealizavo, o estai per visą aikštę pelnė trečiąjį įvartį. Įvarčio autorius – Sevelijus Novikovas.

Po rungtynių „Airwell Energijos“ vyriausias treneris Arūnas Aleinikovas pripažino, jog jo komanda nesėkmingai žaidė daugumose.

„Pralaimėjome rungtynes, nebuvome labai agresyvūs. Turėjome galimybių, bet jų nerealizavome. Nieko gero šiandien neišvydome. Varžovų du įvarčius lėmė dvi mūsų klaidos. Jie savo momentus išnaudojo, o mes ne“, – kalbėjo treneris.