„Airwell Energija“ Latvijoje praleido 11 įvarčių

2024 m. sausio 27 d. 22:17
Lrytas.lt
OHL Baltijos ledo ritulio čempionate pralaimėjimą patyrė „Airwell Energija“. Elektrėnų atstovai išvykoje net 2:11 nusileido „Kurbads“ komandai.
Daugiau nuotraukų (1)
Jau pirmajame kėlinyje „Kurbads“ pelnė keturis įvarčius be atsako, o visų rungtynių metu „Airwell Energijai“ taip ir nepavyko priartėti prie savo varžovų.
Svečių gretose pasižymėjo Povilas Verenis ir Sergejus Lohačius. Latvių klube triskart ritulį į vartus siuntė Aleksandras Biškinis, po kartą Aleksandras Galkinas, Artūras Tomsonas, Davidas Livšicas, Aleksandras Novikovas, Aleksis Burkitsas, Artūras Ozolinis, Nolanas Jamesas Reganas ir Artūras Mickevičas.
Sekmadienį 13 val. šios komandos susitiks dar kartą.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.