„Airwell Energijai“ nepavyko iškovoti taškų ir antrose savaitgalio rungtynėse

Elektrėnų „Airwell Energijai“ nepavyko papildyti savo taškų sąskaitos Latvijoje vykusiose rungtynėse.

Elektrėnų „Airwell Energijai“  <br> hockey nuotr.

Jan 28, 2024, 4:03 PM

Sekmadienį elektrėniškiai antrą kartą per dvi dienas nusileido „Kurbads“ komandai. Rungtynės baigėsi latvių pergale rezultatu 3:8. Priminsime, jog vakar šių komandų akistatą „Kurbads“ laimėjo net 11:2.

Kaip ir pirmose rungtynėse, „Kurbads“ visus klausimus atsakė dar pirmajame kėlinyje, pelnydami keturis įvarčius be atsako. Tiesa, skirtingai nei vakar, po 20 žaidimo minučių „Airwell Energijai“ pavyko kiek išlyginti žaidimą ir likusius du kėlinius jie pralaimėjo bendru rezultatu 3:4.

„Airwell Energijos“ įvarčius šiandien pelnė Donatas Kumeliauskas, Kipras Grabliauskas ir Povilas Verenis. „Kurbads“ gretose Aleksandras Novikovas ritulį į vartus siuntė dukart, Artūras Tomsonas, Davidas Livšicas, Davisas Straupė, Artūras Ozolinis, Aleksandras Biškinas ir Artūras Mickevičas – po kartą.