Šiai kovai prireikė net papildomo raundo, o dvikovą teisėjų sprendimu laimėjo A.Misiūnas.
Kovotojai surėmė pirštines kikbokso taisyklėmis, svorio kategorijoje iki 75 kg.
Tiek A.Misiūnas, tiek ir D.Rimkus į ringą žengė savo įėjimo pasirodymo garso fone pašiepdami priešininką, neabejotiną publikos palaikymą šioje kovoje turėjo A.Misiūnas.
Kovą kiek aktyviau pradėjo pastarasis – įpusėjus pirmajam raundui jis pasiuntė „Rimkenzo“ į nokdauną, Nemuno sala po šio epizodo tiesiog pašėlo.
Po nokdauno atsitiesęs D.Rimkus buvo pavaišintas smūgių kruša, kuri išryškino jo gynybos spragas.
Antrajame raunde „Rimkenzo“ startavo jau kiek aktyviau ir ne kartą prispaudė A.Misiūną prie ringo virvių, o raundui artėjant pabaigos link D.Rimkus visiškai pradėjo dominuoti prieš varžovą.
Trečiajame raunde žiūrovai bandė užvesti A.Misiūną skanduojant „Misiūnai, Misiūnai“, o abu kovotojai vaišino vienas kitą smūgiais į galvą. Vis dėlto per šį raundą nugalėtojas neišaiškėjo.
Teisėjų sprendimu kova buvo perkelta į papildomą raundą. Jo metu daugiau energijos buvo išsaugojęs A.Misiūnas, kuris taiklesniais smūgiais „šėrė“ D.Rimkų.
Tai buvo trečioji šių vyrukų tarpusavio, iki tol jie buvo pasidalinę po pergalę.
Plačiau apie „UTMA 11“ renginį skaitykite čia.