Mirė teniso treneris R. Kačanauskas

2025 m. kovo 20 d. 11:53
Lrytas.lt
Kovo 19 dieną Lietuvos tenisas neteko Romualdo Kačanausko. Įvairių Lietuvos teniso rinktinių nario, puikaus trenerio, žmogaus, burdavusio teniso bendruomenę gausybėje jo paties rengiamų turnyrų.
Daugiau nuotraukų (1)
Apie trenerio mirtį pranešė Lietuvos teniso sąjunga.
Kaip dar visai neseniai Lietuvos žurnalistams pasakojo pats Romualdas, be teniso raketės gyvenime jis yra praleidęs vos devynerius iš savo nugyventų aštuoniasdešimt dvejų metų: pirmus septynerius, kol paėmė į rankas raketę, ir dvejus, tarnaudamas armijoje.
Lietuvos teniso sąjunga reiškia nuoširdžią užuojautą Romualdo Kačanausko šeimai, artimiesiems, bičiuliams ir visiems, kuriems teko džiaugsmas jį pažinoti.
Atsisveikinti su Romualdu Kačanausku galima kovo 21 dieną, penktadienį, nuo 15 val. Vilniaus laidojimo rūmuose „Ritualas“ (Olandų g. 22, I salė). Laidotuvės Nemenčinės kapinėse vyks kovo 22 dieną.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.