Pribloškiantis Roger Federerio atvirumas – po triumfo Vimbldone prisigėrė

Aštuntąjį kartą prestižinį Vimbldono turnyrą laimėjęs šveicaras Roger Federeris per spaudos konferenciją buvo kaip niekada atviras. 35 metų tenisininkas savaitgalį sudrebino teniso pasaulį, kai iškovojo jau antrąjį „Grand Slam“ serijos turnyro trofėjų šiemet.

R.Federeris Vimbldone iškovojo net 19-ąjį prestižinį trofėjų.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Jul 19, 2017, 3:41 PM

Triumfas Vimbldone buvo toks siautulingas, kad Mariną Čiličių finale įveikęs sportininkas per šventę pernelyg atsipalaidavo.   R.Federeris atvirai prisipažino, kad šventė iki paryčių ir tiesiog prisigėrė.

„Mano galva ūžia, - apie Čempionų vakarienę Londone kalbėjo R.Federeris. - Nežinau, ką veikiau praėjusį vakarą. Išgėriau per daug įvairiausių gėrimų. Po šventės mes visi nuėjome į...Kaip jūs tą vietą vadinate? Taip, turbūt tai baras. Ten buvo apie 30-40 draugų. Puikiai praleidome laiką. Į lovą nuėjau 5 ryto ir pabudęs nesijaučiau gerai. Tik pastaroji valanda buvo visai nieko, tad dabar esu laimingas.“

R.Federeriui triumfas Vimbldone reiškė jau 19-ąjį „Grand Slam“ serijos trofėjų lentynoje. Niekas per visą „Open“ erą nėra iškovojęs tiek prestižinių trofėjų. Rafaelis Nadalis pagal trofėjus atsilieka – jų turi 15.

Šiemet R.Federeris iškovojo ir „Australian Open“ trofėjų, o dabar ruošis „US Open“ kovoms.

„Nauja diena“: ką reiškia kandidato R. Žemaitaičio pasitraukimas iš Seimo?