Rafaeliui Nadaliui ir Garbine Muguruzai – aukščiausi sezono įvertinimai

Tarptautinė teniso federacija (ITF) paskelbė metų sportininkus. Kaip ir tikėtasi, apdovanojimus gavo Rafaelis Nadalis ir Garbine Muguruza.

R.Nadalis ir G.Muguruza sulaukė aukščiausio ITF įvertinimo.<br> lrytas.lt montažas.

Dec 8, 2017, 8:30 PM

31 metų ispanas yra vyriausias čempionas. Šį sezoną jis laimėjo jau dešimtąjį „Roland Garros“ trofėjų bei trečiąjį „US Open“ turnyrą.

R.Nadalis tapo vyriausiu tenisininku nuo 1973 metų, kuris sezoną baigė pirmojoje vietoje.

G.Muguruza šį sezoną iškovojo savo pirmąjį Vimbldono trofėjų. 24 metų Venesueloje gimusi ispanė iki finalo pralaimėjo vos vieną setą. Sezoną ji užbaigė antrojoje vietoje – už Simona Halep.

„Man garbė tapti ITF čempione būtent per tokį karštą sezoną. R.Nadalis mums visiems yra puikus pavyzdys. Tai puikūs metai Ispanijos tenisui“, – sakė G.Muguruza.