Hopmeno teniso turnyre vokiečiai šventė antrąją pergalę

Australijoje vykstančio mišrių teniso komandų Hopmeno taurės (Hopman Cup) turnyro A grupės antrojo turo mače trečiadienį Vokietijos komanda 3-0 nugalėjo Kanados komandą ir iškovojo antrąją pergalę.

Hopmano taurė<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

2018-01-03 18:03

Vienetų susitikimuose vokietė Angelique Kerber 6:1, 6:3 nugalėjo Eugenie Bouchard, o vokietis Alexanderis Zverevas 6:4, 6:2 pranoko Vaseką Pospisilą.

Dvejetų susitikime A Kerber su A. Zverevu 4:3 (4-2), 4:3 (4-2) įveikė E. Bouchard ir V. Pospisilą.

Kitame grupės mače Belgijos rinktinė 3-0 nugalėjo Australijos ekipą ir iškovojo pirmąją pergalę.

Belgė Elise Mertens 2:6, 6:4, 6:2 įveikė Darią Gavrilovą, o belgas Davidas Goffinas 6:4, 6:2 įrodė pranašumą prieš Thanasį Kokkinakį.

Dvejetų mače belgai varžovus pranoko 4:3 (5-3), 2:4, 4:1.

Varžybose dalyvauja aštuonios komandos, suskirstytos į dvi grupes. Grupių nugalėtojai kausis dėl turnyro čempionų titulo.