Belgijos tenisininkai Hopmano taurės turnyre iškovojo antrąją pergalę

Australijoje vykstančio mišrių teniso komandų Hopmano taurės (Hopman Cup) turnyro trečiojo turo mače A grupėje penktadienį Belgijos rinktinė nugalėjo Kanados tenisininkus ir iškovojo antrąją pergalę.

Davidas Goffinas iškovojo pergalę<br> Afp/Scanpix nuotr.

Jan 5, 2018, 11:31 AM

Vienetų susitikimuose belgė Elise Mertens (36-oji pasaulio raketė) 6:4, 6:4 nugalėjo kanadietę Eugenie Bouchard (83), o belgas Davidas Goffinas (7) 6:2, 6:4 pranoko Kanados atstovą Vašeką Pospišilą (108). Dvejetų mačas nebuvo žaidžiamas.

A grupėje penktadienį dar susitinka Australijos ir Vokietijos komandos. Grupės nugalėtoja pateks į finalą, kuriame susitiks su Šveicarijos atstovais.