Pasakiškame „Australian Open“ finale – ašaros ir istorinis Caroline Wozniacki triumfas

Vienu svarbiausių teniso sezono renginių laikomas „Australian Open“ turnyras pasiekė finišo tiesiąją – moterų vienetų finale triumfavo Danijos atstovė Caroline Wozniacki.

Dvikovos akimirka.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (14)

Jan 27, 2018, 10:29 AM, atnaujinta Jan 28, 2018, 12:53 PM

27-erių sportininkė beveik tris valandas trukusiame mače po itin sekinančios ir permainingos kovos rezultatu 7:6, 3:6, 6:4 įveikė čiurnos skausmų kamuotą rumunę Simoną Halep.

Tai abiem tenisininkėms buvo trečiasis „Didžiojo kirčio“ turnyro finalas, o C.Wozniacki savo karjeroje iškovojo pirmąjį šios serijos trofėjų.

Iki šiol nė viena Danijos tenisininkė nebuvo laimėjusi „Didžiojo kirčio“ turnyro.

Po lemiamo taško C.Wozniacki apsipylė džiaugsmo ašaromis ir dėkojo savo treneriams bei tribūnose susirinkusiems sirgaliams.

Nugalėtojai atiteko daugiau nei 2,61 mln. piniginis prizas ir pirmosios pasaulio raketės vardas.

„Man tai ypatinga akimirka, dėkoju visiems už palaikymą. Žinau, kad Simonai šiandien buvo sunki diena ir atsiprašau, kad turėjau laimėti“, – šypsojosi C.Wozniacki.

Beje, nors C.Wozniacki visą gyvenimą atstovauja Danijai, kurioje ir yra gimusi, jos abu tėvai – lenkai. Tėvui Piotrui Wozcniackui profesionalaus futbolininko karjerą pratęsus šioje šalyje, čia liko visa šeima.

Vyrų finale sekmadienį susitiks 36-erių Rogeris Federeris ir 29-erių metų kroatas Marinas Čiličius.