Žaidimo „Tiesa Drąsa“ metu žaidėjas privalo rinktis tiesą ar drąsą. Tiesos atvejų vedėjas užduoda klausimą ir jei žaidėjas meluoja ar bando išsisukti – gauna specialią užduotį. Tiesą nustato specialus „Labas“ melo detektorius. Žaidėjui pasirinkus drąsą, jis iškart turi atlikti užduotį.
Praėjusią savaitę savo jėgas žaidime bandė komikas Mantas Katleris, o šią – Ignas Lelys, kuris per beveik valandą vykusią tiesioginę transliaciją atsakinėjo į kompromituojančius Indrės Stonkuvienės klausimus ir vykdė keisčiausias užduotis.
Paklausus, ar turi merginą, Igno širdies pulsas kiek pakilo, bet vaikinas nesutriko ir patvirtino, kad taip. Laidos vedėjai Indrei taip pat užklausus, kas ji, vaikinas neslėpė: „Visi ir taip žino.“ Melo detektorius nusprendė, kad Ignas nemeluoja.
Vėliau radijo laidų vedėjui žiūrovai uždavė klausimą, kada vaikinas prarado nekaltybę. Kiek pamąstęs Ignas atskleidė, kad 15 metų, bet melo detektoriuje užsidegė raudona šviesa, reiškianti melą. Tik antruoju bandymu vaikinas prisiminė, kad tuo metu jis buvo kiek vyresnis – 15,5 metų.
Žaidimo metu Ignui teko ne tik atsakinėti į nepatogius klausimus, bet ir bandyti savo drąsą įvairiais iššūkiais. Pavyzdžiui, vaikinui teko nusidažyti žaliai plaukus, suvalgyti kačių maisto, įsidėti žalius kiaušinius į kišenes ir atsėsti ar išsivalyti dantis svetimu dantų šepetėliu. Galiausiai žaidimo pabaigoje radijo laidų vedėjas žiūrovų pageidavimu atliko pagrindinę užduotį – galva sulaužė medinę lentą.
Ne tik Ignas, bet ir laidos vedėja Indrė turėjo ką papasakoti. Ji atskleidė, kaip per pirmąjį pasimatymą ją bendrabutyje pasitiko jos vyras M. Stonkus: „Mano Stonkus per pirmą pasimatymą „barake“ išsikvėpino, užsidėjo baltus marškinukus, vos ne su kostiumu pasitiko.“
