Lenktynių uždarymo dūzgėse ant scenos suspindo Ingrida Kazlauskaitė

2017 m. spalio 28 d. 12:52
Lrytas.lt
Penktadienio vakarą „Olympic Casino Lietuva“ vyko „1000 km Cup“ apdovanojimų ceremonija, kurioje buvo pagerbti ir apdovanoti profesionaliausi ilgų nuotolių lenktynininkai.
Daugiau nuotraukų (15)
Pirmą kartą vykusiose dviejų etapų varžybose dalyvavo net 40 komandų, kurios lenktyniavo liepą Palangoje ir rugsėjį Estijos mieste Pärnu.
Ilgų distancijų entuziastai varžėsi 8 skirtingose klasėse, bei bendroje įskaitoje, o kiekviena jų buvo apdovanota trimis prizinėmis vietomis.
„Maratoninėse lenktynėse laimi ne greičiausiai trasą įveikęs automobilis, o atsakingas komandos nusiteikimas ir pasirengimas. Juk kiekvienam startui reikia paruošti begalę dalykų, tokių kaip sureguliuoti bolido pakabą ar svorio balansą, sudaryti lenktynių strategiją ir panašiai – visa tai ir parodo tikrąjį komandos profesionalumą ir užsispyrimą laimėti“, – pasakoja pagrindinis lenktynių organizatorius, VšĮ „Promo Events“ direktorius Darius Jonušis.
Į lenktynių uždarymo vakarą susirinkusiems svečiams puikią nuotaiką palaikė atlikėja Ingrida Kazlauskaitė ir Ironvytas, atlikdami savo populiariausius hitus.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.