TV laidų vedėjas Žygimantas Barysas prabilo apie baimes: „Esu bandęs tai nugalėti“

2022 m. gruodžio 20 d. 20:04
Tikriausiai retas iš mūsų – bebaimis. Vieni bijo tamsos, kiti – įvairiausių gyvių, o ko gi bijo mūsų šalies žvaigždės? Tad šį kartą „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“ keleto žinomų žmonių pasiteiravo, kokios yra didžiausios jų baimės.
Daugiau nuotraukų (6)
Į šį klausimą atsakydamas TV laidų vedėjas Žygimantas Barysas (37 m.) atskleidė, kad didžiausia jo baimė ne tik pelės, žiurkės bei aukštis, bet ir – neempatiški žmonės.
„Neturiu paniškų baimių, tačiau labai nemėgstu pelių ir žiurkių. Šie padarėliai man labai nemieli. Jei reikėtų paimti į rankas, turbūt negalėčiau to padaryti arba reikėtų labai nusiteikti. O vorą ar gyvatę nebūtų sunku pačiupinėti.
Dar turiu aukščio fobiją. Tačiau įdomu tai, kad skristi lėktuvu nebijau. Sėdėti, pavyzdžiui, televizijos bokšte irgi nebijau, tačiau kai yra atvira erdvė, man jau baisu. Net jei tai terasa ant vos 5 aukštų pastato stogo.
Tiesa, esu bandęs šią baimę nugalėti Lietuvoje esančiuose nuotykių parkuose, kuriuose reikia karstytis medžiais.
Tokią užduotį net kelis sezonus iš eilės man paruošė TV3 kelionių po Lietuvą laidos „Sveiki atvykę“ komanda – teko palaipioti po medžius prisisegus lynus filmuojantis laidai. Kinkos drebėjo. Tačiau bene labiausiai bijau ir negaliu pakęsti kvailų ir neempatiškų žmonių“, – pasakojo jis.
 
Savaitės klausimas^Instantbaimė
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.