PSO: ataskaitos apie koronaviruso kilmę paskelbimas atidėtas savaitei

2021 m. kovo 16 d. 23:17
Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) atstovas antradienį paskelbė, kad ekspertų, kurie buvo nuvykę į Kiniją aiškintis pandeminio koronaviruso kilmės, ataskaitos paskelbimas „tikriausiai“ bus atidėtas iki kitos savaitės.
Daugiau nuotraukų (1)
Pasak atstovo Christiano Lindmeierio, ataskaita „paprasčiausiai dar neparengta“, o ekspertų komandos nariai, rengiantys ataskaitą ir dirbantys su kinų pareigūnais, „nori, kad ji būtų gera“.
Misijoje dalyvaujantys techniniai ekspertai sako, jog „dabar labiausiai tikėtina, kad ataskaita bus paskelbta kitą savaitę“, Jungtinių Tautų spaudos konferencijoje nurodė Ch. Lindmeieris.
JT sveikatos agentūra anksčiau pakeitė savo planus iš pradžių paskelbti ataskaitos santrauką, o paskui – ilgesnę ataskaitos versiją ir nusprendė išleisti visą ataskaitą iš karto. Komandos vadovas Peteris Ben Embarekas šį mėnesį sakė, kad ataskaitą planuojama paskelbti kovo 15-ąja prasidedančią savaitę.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.