„Biontech“ ir „Pfizer“ pateikė prašymą registruoti Europoje COVID vakciną 5-11 metų amžiaus vaikams

2021 m. spalio 15 d. 18:02
dpa, ELTA
Vokiečių farmacijos įmonė „Biontech“ ir jos amerikiečių partnerė „Pfizer“ pateikė prašymą registruoti Europoje COVID-19 vakciną 5-11 metų amžiaus vaikams. Abi bendrovės penktadienį pranešė perdavusios Europos vaistų agentūrai (EVA) atitinkamus klinikinių tyrimų duomenis.
Daugiau nuotraukų (2)
Klinikiniai tyrimai, anot jų, rodo, kad šios amžiaus grupės vaikai gerai toleruoja vakciną ir kad ši sukelia stabilų imuninį atsaką. Priešingai nei paaugliams, šios amžiaus grupės vaikams bus suleidžiama tik trečdalis dozės.
Bendrovių duomenimis, tyrime dalyvavo iš viso 4 500 vaikų nuo pusės iki 11 metų. 5-11 metų amžiaus tyrimo dalyvių buvo 2 268. Tyrime dalyvavo daugiau kaip 90 klinikų JAV, Suomijoje, Lenkijoje ir Ispanijoje.
 

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.