Neįtikėtinai stabilūs COVID-19 skaičiai: antrą parą iš eilės – 1111 naujų užsikrėtimų, mirė vienas žmogus

2022 m. liepos 21 d. 09:31
Per praėjusią parą nustatyti 1111 nauji COVID-19 atvejai, fiksuota viena mirtis, rodo ketvirtadienį paskelbti Statistikos departamento duomenys.
Daugiau nuotraukų (10)
Pirmą kartą užsikrėtė 850, antrą – 250, trečią – 11 žmonių.
Naujausiais duomenimis, ligoninėse gydoma 114 COVID-19 sergančių pacientų, iš jų aštuoni – reanimacijoje.
14 dienų naujų susirgimų koronavirusu skaičius 100 tūkst. gyventojų paaugo ir siekia 349,6 atvejo. Septynių dienų teigiamų diagnostinių testų rodiklis taip pat didėja ir šiuo metu siekia 46,9 procento.
Vasario pradžioje per parą buvo nustatoma daugiau kaip 14 tūkst. užsikrėtimų koronavirusu. Iš viso šalyje bent kartą koronavirusu užsikrėtė daugiau nei 1,1 mln. žmonių.
Lietuvoje mažiausiai vieną skiepo dozę yra gavę 69,9 proc. gyventojų.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.