Vėžiu sergantys vaikai kviečia įsigyti jų rankomis sukurtus atvirukus

Paramos fondas „Mamų unija“ drauge su vėžiu sergančiais vaikais rado būdą, kaip paskaidrinti žmonių nuotaikas bei palinkėti jiems sveikatos, tuo pačiu, padėti vėžio paliestiems vaikams ir drauge su jais ligoninėje būnantiems tėvams, ypač tiems, kuriems reikalinga finansinė pagalba.

 Vaikai patys kūrė atvirukus.<br> „Mamų unija“ nuotr.
 Vaikai patys kūrė atvirukus.<br> „Mamų unija“ nuotr.
 Padėti „Mamų unijai“ galima kitiems linkint sveikatos šiais atvirukais.<br>  „Mamų unija“ nuotr.
 Padėti „Mamų unijai“ galima kitiems linkint sveikatos šiais atvirukais.<br>  „Mamų unija“ nuotr.
 Išleista 3000 tokių stebuklingų atvirukų.<br>  „Mamų unija“ nuotr.
 Išleista 3000 tokių stebuklingų atvirukų.<br>  „Mamų unija“ nuotr.
 Pirkdami atvirukus paremsite fondą „Mamų unija“.<br>  „Mamų unija“ nuotr.
 Pirkdami atvirukus paremsite fondą „Mamų unija“.<br>  „Mamų unija“ nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Lrytas.lt

Apr 26, 2020, 9:49 PM

Vilniuje ir Kaune besigydantys vaikai sukūrė unikalius atvirukus, kuriais nori paskleisti viltį ir svajones ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, kad kuo mažiau žmonių sirgtų sunkiomis ligomis, kad šeimoms netektų išsiskirti.

Jaunieji kūrėjai drauge su fondo savanoriais atvirukus pavadino stebuklingais ir sako, kad tikėjimas stebuklais, skatina žmones veikti, kurti ir daryti gerus darbus kitiems. Fondo savanoriai drauge su vaikais kviečia nupirkti ir išsiųsti 3000 tokių atvirukų su kuriais, į skirtingus namus patektų vaikų spalvingi linkėjimai.

„Gimę vaikų širdelėse atvirukai yra ne tik dėkingumo, bet ir vilties simbolis, kuris turi sklisti ir įkvėpti geriems darbams. Vaikams patinka skaičiuoti ir jie kantriai laukia, kada mūsų turimi atvirukai visi iki vieno užsiaugins sparnus ir išskris į žmonių namus, todėl kviečiame padėti tuos sparnus užauginti ir išskraidinti kiekvieną vaikų širdelėse gimusį linkėjimą-atviruką“, –  sako paramos ir labdaros fondo „Mamų unija“ įkūrėja Eglė Mėlinauskienė ir džiaugiasi, kad gerų žmonių jau įsigyti atvirukai paštu keliauja po visą Lietuvą ir už jos ribų.

Mamų unijai” reikia paramos ir palaikymo. O tai padaryti galime džiugiai, linkėdami vieni kitiems sveikatos. „Pasveikinkime bičiulius, pažįstamus ir gimines su nuostabiu pavasariu siųsdami jiems stebuklingus vėžiu sergančių vaikų kurtus atvirukus. Kodėl stebuklingus? Todėl, kad stebuklas įvyksta tada, kada juo nuoširdžiai tikima, o šie vaikai tiki labai ir iš visos širdelės. Pasveikti reikia daug jėgų ir fizinių, ir dvasinių. Padėkime vaikams jų rasti!“, – sako pasveikusio Martyno mama Eglė Pašnik.

,,Mamų unija“ kviečia vaikų atvirukus įsigyti internetinėje krautuvėlėje www.mamuunija.lt/krautuvele. Pasak fondo atstovų, karantino metu čia pirkti ypač saugu. Visi už atvirukus surinkti pinigai bus skirti padėti vėžiu sergantiems vaikams bei jų šeimoms. Atvirukų komplektą sudaro šeši vaikų piešti atvirukai. Prie jų taip pat pridedami ir šeši pašto ženklai.

„Mamų unijos“ internetinėje krautuvėlėje taip pat jau galima įsigyti kavos, arbatos, puodelių, marškinėlių ir kitos „Gyventi gera“ simbolika papuoštos atributikos.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2022 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.