651 tūkst. eurų laimėjusi trijų vaikų mama pinigus mintyse išdalijo per keletą minučių

650 947 eurų suma – didžiausias Aukso puodas nuo 2018 m. pabaigos. Jis atiteko kiekvieną sekmadienį „Teleloto“ žaidžiančiai Rimai iš Tauragės.

650 947 eurų suma – didžiausias Aukso puodas nuo 2018 m. pabaigos.<br>T.Bauro nuotr.
650 947 eurų suma – didžiausias Aukso puodas nuo 2018 m. pabaigos.<br>T.Bauro nuotr.
650 947 eurų suma – didžiausias Aukso puodas nuo 2018 m. pabaigos.<br>V.Balkūno nuotr.
650 947 eurų suma – didžiausias Aukso puodas nuo 2018 m. pabaigos.<br>V.Balkūno nuotr.
650 947 eurų suma – didžiausias Aukso puodas nuo 2018 m. pabaigos.<br>V.Balkūno nuotr.
650 947 eurų suma – didžiausias Aukso puodas nuo 2018 m. pabaigos.<br>V.Balkūno nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Lrytas.lt

2021-05-04 16:39, atnaujinta 2021-05-04 16:40

Rima jau ne vienerius metus turi tradiciją sekmadieniais stebėti „Teleloto“ laidą su keliais bilietais rankoje. „Teleloto“ gimtadienio žaidimas buvo ne išimtis.

„Kai pamačiau, kad biliete liko užbraukti tik vieną langelį, „Teleloto“ studijoje nuskambėjo skambutis, reiškiantis, kad Aukso puodas pasiekiamas ranka. Susijaudinau ir nepastebėjau, kiek dar žaidėjų laukia vieno vienintelio skaičiaus iki didžiulio laimėjimo. Tikrai nesitikėjau, kad man gali taip pasisekti. Sėdėjau ir galvojau: o kad laimėčiau nors paguodos prizą. 1 tūkst. eurų irgi būtų puikus laimėjimas, kuriuo labai džiaugčiausi“, – susijaudinusi pasakojo žaidėja.

Iki Aukso puodo laimėjimo buvo likę du kamuoliukai. Rima svajojo apie 1 tūkst. eurų laimėjimą, o kai iškrito žalias kamuoliukas, pažymėtas skaičiumi „64“, net nesuprato, jog būtent šio skaičiaus jai ir reikėjo, kad būtų užbraukta visa lentelė.

„Visą laiką galvojau – tegul iškrenta reikalingas kamuoliukas, tegul kas nors laimi Aukso puodą. Taip net nepastebėjau ir nesupratau, kad skaičius „64“ buvo reikalingas būtent man. Praėjo kelios minutės, kol pradėjau galvoti, kad laimėjau. Labai stiprių emocijų nebuvo, nes tiesiog netikėjau savo sėkme“, – dalijosi moteris.

Kadangi Rima nebuvo tikra, ar tikrai laimėjo, paskambino sūnui ir paprašė patikrinti jos bilietą internetu: „Sūnus patikrino bilietą, patvirtino laimėjimą ir paragino išgerti širdies lašų. Sunerimo, kad pernelyg nesusijaudinčiau.“

Laimėjimą padalijo per 10 minučių

Laimėta suma – didelė, tačiau Rima juokėsi, kad net ir tokį laimėjimą mintyse visiems išdalijo per keletą minučių.

„Suma tikrai didelė, tačiau labai greitai ją padalinau. Dalinsimės į keturias dalis – trims sūnums ir man. Visi pasigerinsime gyvenimą. Džiaugiuosi, kad lengviau bus pačiai, taip pat galėsiu padovanoti geresnes sąlygas ir sūnų šeimoms“, – planais dalijosi laimėtoja.

Visa Rimos šeima turi su „Teleloto“ susijusią tradiciją. Kiekvieną kartą važiuodami aplankyti vieni kitų, atveža ir „Teleloto“ bilietų.

„Visada dovanojame „Teleloto“ bilietų vieni kitiems. Tai – smagi tradicija, net nerašyta šeimos taisyklė, kuri gali nustebinti štai tokiais milžiniškais laimėjimais. Taip pat visada stebime ir laidą. Taip žymiai įdomiau nei tik pasitikrinti bilietą „Perlo“ terminale ar internetu“, – sakė tauragiškė.

Atsiimdama savo prizą laimėtoja galvojo ir apie kitus žaidėjus: „Visada galvoju, kaip dreba tų žmonių, kuriems liekas užbraukti 2 ar 3 skaičius iki laimėjimo, širdys.“

Moteris taip pat atskleidė, jog ir toliau žais „Teleloto“. Dabar nori prisidėti prie kitų žaidėjų laimėjimų.

„Reikia padėti laimėti kitiems. Kiti žaidėjai prisidėjo prie man atitekusios 650 947 eurų sumos. Dabar mano eilė ir toliau perkant bilietus palaikyti kitus žaidėjus, prisidėti, kad jiems atitektų kuo didesni prizai. Taip pat smagu ir žinoti, kad kiekvienas „Teleloto“ bilietas, kurį nuperku, padeda Lietuvos olimpiečiams“, – pokalbį užbaigė Rima.

EP Rinkimai

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.