„
Placebo“ formulė nesikeičia jau 18 metų - tas pats „glam“ estetikos įkvėptas rokas su elektronikos potėpiais, hermafroditišku Briano Molko vokalu ir tekstais, kuriuose kažkas būtinai sėdi beprotnamyje, užsiima savęs kankinimais ar jaučiasi baisiai atstumtas.
„
B3“ - ne išimtis. Titulinė daina - gitarų uraganas ir pro dantis košiami ironiškas tekstas su rėkiamiu priedainiu. Taip parašytų „
Placebo“ dainų galima išvardyti dešimtis. Kaip ir „
The Extra“ - iš esmės švelnus kūrinys, tik atliktas maniako tonu. „Kiekvieną dieną bandau sugalvoti, ką gilaus galiu pasakyti“, - deklamuoja B. Molko, tarsi nupasakodamas visą savo karjerą.
Dainoje „I.K.W.Y.L“ sudėta tai, ką „
Placebo“ moka kurti bene geriausiai - nusivylimo ir nuovargio atmosfera, suradusi atgarsį tiek daug maištingų paauglių širdžių ir toliau į grupės kultą atverčianti naujus jautruolių būrius.
„
Time Is Money“ pagal „
Placebo“ standartus yra beveik popsas - kone optimistinio „Coldplay“ stiliaus fortepijonas, kone „bitliški“ pritariamieji vokalai, varpeliai, lyrinio jausmų objekto palyginimas su nuodais ir kartojamas Jėzaus vardas.
Vienas bendras šių penkių dainų bruožas - nėra nė vieno tokio ryškaus ir greitai įsimenančio kūrinio, kokių bent keletas būdavo kiekviename ankstesniame grupės įraše. Kažko ypatingai naujo iš šio leidinio „
Placebo“ gerbėjai tikėtis neturėtų. Bet tie, kurie yra giliai prariję šios grupės muzikos kablį, skųstis irgi neturės kuo.
Įvertinimas - 8 iš 10.