Muzikos ir tekstų autorius Kazimieras Likša turėjo itin aktyvius metus. Praėjus keleriems metams po grupės „Karma“ išsiskyrimo, šių metų pradžioje atlikėjas pristatė savo debiutinį solinį albumą „Per pusę“. Albumas susilaukė nemažai dėmesio vien dėl dainai „Per pusę“ sukurto vaizdo klipo, kuriam buvo panaudota dar neregėta Lietuvoje CGI kompiuterinė technologija.