2017-ieji metai Kazimierui Likšai buvo vieni intensyviausių per visą jo muzikinę karjerą. Metų pradžioje išleistas pirmasis solinis albumas „Per pusę“, metų pabaigą vainikavo išleistas riboto tiražo albumas su styginių kvartetu, surengti keli koncertiniai turai per Lietuvą, pristatytas Lietuvoje atitikmens neturėjęs CGI vizualinės technologijos pagalba sukurtas muzikinis vaizdo klipas dainai „Per pusę“.