Koncerte „Pasidalink” – grupės „Funky“ sugrįžimas

Šį penktadienio vakarą 19.30 val. per LNK – akcijos „Pasidalink” didysis koncertas, kuriame nestigs visų laikų populiariausių dainų. Žiūrovus pradžiugins ir praeity itin populiarios grupės „Funky” sugrįžimas. Visus ant kojų sukels jų senųjų hitų „Be tavęs”, „Lietaus lašai”, „Tik tau” naujas atlikimas ir specialus pasirodymas.

Daugiau nuotraukų (1)

lrytas.lt

Nov 28, 2014, 3:17 PM, atnaujinta Jan 20, 2018, 9:55 AM

Grupės „Funky” veikla prieš keletą metų nutilo savaime. Atlikėja Beata Wilkin pagimdė dukterį Izabelą ir pasitraukė iš žiniasklaidos akiračio, nors vis tiek koncertavo. Vėliau ėmė byrėti jos komanda: vadybininkas išvažiavo gyventi į Prahą, mylimas šokėjas Rytis Koreiva – į Jungtines Amerikos Valstijas, kitas šokėjas ir pritariantysis vokalistas Laurynas Mykolaitis sutelkė savo mintis į sportą, tapęs tarptautinio lygio rankinio teisėju ir įkūręs pilateso studiją. Dar vienas šokėjas – Tomas Uroška subrendo saviems pokyčiams, o ir pati Beata nelinkusi stovėti vietoje – tai ji Brazilijoje, tai dar kur nors.

„Kai Rytis išvyko į Ameriką, aš verkiau. Maniau, visi išvažiuoja, bėga iš tos Lietuvos. Nutariau baigti grupės veiklą. Pasikeičiau telefono numerį, metus visiškai niekur nekoncertavau, tačiau teberašiau dainas kitiems. Ir taip atsitiko, kad vieną dieną atsidūrėme muzikos prodiuserio Stano studijoje.

„O kodėl tu nedainuoji?“ – paklausė jis. Šį klausimą girdžiu visur, kur tik einu. Atsakiau, kad nebedainuoju, nes pasikeitė mano gyvenimas. Bet Stano šio pokalbio taip lengvai nepamiršo. Netrukus paskambino, vėl apie tai kalbėjomės. Turėjau tik keletą dienų apsipręsti – grįžtame į sceną ar ne. Gerai, kad taip mane „pagavo“, nes dar ilgai galvočiau, ką daryti, vis dėlto tai yra nemažos investicijos“, pasakoja Beata.

„Funky“ lyderė juokiasi, kad pramogų versle yra išgyvenusi viską, niekas jos nebeišgąsdins. Tačiau šiuo metu jai viskas vėl labai įdomu.

„Nesijaudinu – džiaugiuosi. Sugrįžimas tik prasideda. Aišku, tai buvo labai netikėta man pačiai. Bet dabar nusprendžiau iš naujo pradėti grupę „Funky“. Šį vakarą LNK didžiajame koncerte „Pasidalink“ su manimi pasirodys du įspūdingi „Todes“ šokėjai – vaikinai ūgio po 190 centimetrų. Jie su manim dabar dirba, kuria choreografiją.

Studijoje su Stano prikėlėme naujam gyvenimui tokias „Funky“ dainas, kaip „Be tavęs“, „Tik tau“, su „Karališka erdvė“ kitados dainuotą „Aš vėl esu toli“. 1998-aisiais parašytos mūsų dainos „Lietaus lašai” kurį laiką net negalėjau klausytis, net išbraukiau ją iš programos, nes publika prašydavo pakartoti po tris keturis kartus. Bet dabar man ji vėl graži. Iš tikrųjų labai pasiilgau dainavimo ir visų draugų“, – šypsodamasi kalba B.Wilkin.

Tai, kad sugrįžta į sceną ypatingame LNK renginyje „Pasidalink“, kurio idėja – padėti skurstantiems, Beatai labai priimtina. „Muzikantų gyvenime būna ir gerų, ir blogų dienų. Mano šeima moka gyventi kukliai. Ir mes visada sakome, kad svarbiausia – nepasiduoti. Visada bandau dirbti, kabintis į gyvenimą, nes jeigu pasiduosi, vėl atsistoti ant kojų bus labai sunku“, – sako „Funky“ siela.

Ji tvirtina mielai padedanti ir nepažįstamiems. Jeigu žmogus – tvarkingas, bet neturi nė cento, Beata nepraeis pro šalį abejingai.

„Mano tėvai ir mano šeima – mes visada aukojame. Būtinai reikia padėti žmonėms. Labai svarbi ir „Maisto banko“ akcija „Pasidalink“, – teigia Beata. – Pas mus namuose nebūna maisto likučių, nieko neišmetame, nes neperkame tiek, kad nesuvartotume. Viską gaminame namuose, patys. Ir karšta sriuba visada pasidalinsime. Mūsų durys nuolat atviros.“

Šį vakarą „Pasidalink“ scenoje taip pat koncertuos Merūnas Vitulskis, Rafailas Karpis, Viktoras Malinauskas, Stasys Povilaitis, „Pop Ladies“, Radžis, Tomas Augulis, „ŠarkA“, „Qorum“ ir daugelis kitų.

Ypač intriguoja specialus žvaigždžių klipas, nufilmuotas Andriaus Mamontovo dainai „Būkim draugais“, kuriame pasirodys net 21 įžymybė.

Labdaringą ir jausmingą vakarą ves Rolandas Vilkončius ir Nomeda Marčėnaitė.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2022 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.