Trokšdama ramybės Merūno žmona net norėjo nutraukti santykius

2016 m. rugsėjo 12 d. 14:09
Buvo akimirkų, kai aplinkinių vertinimai taip slėgė, kad vardan ramybės garsaus tenoro Merūno Vitulskio tuomet dar širdies draugė Erika netgi galvojo apie santykių nutraukimą.
Daugiau nuotraukų (2)
„Merūnas žinojo mano charakterį, kad aš tikrai galiu tą padaryti – spjauti, bėgti, lėkti, ir pasakyti: „Ačiū, pabuvau, užteks“. Bet jis man savo meilę įrodė. Jis buvo vyras, kuris tinkamu momentu sugebėdavo paimti mane už rankos ir tyliai paduoti tą kulką“, – apie tai E.Vitulskienė – gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pirmadienio vakarą per LNK.
Moteris prisiminė laiką, kai muzikiniame TV projekte išgarsėjus Merūnui, po padidinamuoju visuomenės ir žiniasklaidos stiklu pateko ir ji.
„Mane aptarinėjo nuo A iki Z: nuo plaukų spalvos, iki kūno sudėjimo, iki kokia aš – gera, ar bloga, protinga ar nelabai. Baisiausia buvo, kad kur kas skausmingiau į tai reagavo mūsų artimieji, kurie girdėjo daug daugiau, nei mes. Sunku juos įtikinti – nereaguokit, kai šukės sminga. Reikėjo to išmokti. Tačiau nužliumbi porą „rozų“, ir išmoksti“, – prisiminė Erika.
Skaudžių komentarų Erika neslėpė sulaukianti ir dabar. Tiesa, jie moters nebeskaudina.
„Per pastarąjį dešimtmetį užsiauginau storą odą“, – teigė Erika.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.