Žinoma būrėja apie Oksaną Pikul: jos laukia antra santuoka ir nėštumas

2018 m. gegužės 30 d. 10:05
Lrytas.lt
Dainininkės, vizažo meistrės Oksanos Pikul (34 m.) ir jos sutuoktinio krepšininko Simo Jasaičio (36 m.) santykių drama tapo bene labiausiai aptarinėjama visoje žiniasklaidoje. Šiuo metu dainininkė su sutuoktiniu dienas leidžia Lietuvos pajūryje. Nors pora viešus konfliktus nutraukė, panašu, kad santuokos išsaugoti gali nepavykti. Tokias prognozes laidoje „Ant bangos“ pareiškė astrologė, būrėja Vaiva Budraitytė (58 m.).
Daugiau nuotraukų (13)
„Šiuo metu Oksanai yra vienas geriausių periodų. Ir nors gali atrodyti, kad yra kitaip, dabar prasideda vienas geriausių jos gyvenimo etapų. Aš ir anksčiau esu sakiusi, kad jos ir Simo santuoka nutrūks, tačiau tuomet manimi niekas netikėjo. Dabar horoskopai rodo, kad juodu kartu nebus. Tačiau jų santuoka šiais metais oficialiai dar nebus nutraukta“, – laidoje „Ant bangos“ prognozėmis dalijosi garsi būrėja.
Pasak V.Budraitytės, O.Pikul laukia dar viena santuoka: „Panašu, kad vis dėlto ji keis gyvenamą ją vietą. Jos laukia dar viena santuoka ir dar vienas vaikas. Tiesa, nemanau, kad tai bus su jai naujai peršamu vyru. Oksanos laukia graži ateitis. Jai tikrai seksis. O būtent su skyrybomis, žvaigždės rodo, jai ateis dar geresnis laikotarpis.“
Tiksli data, kada, pasak V.Budraitytės, įvyks O.Pikul ir S.Jasaičio skyrybos ir išskirtinės prognozės garsenybių porai – laidoje „Ant bangos“. Nuo šiol karščiausių savaitės naujienų dešimtukas trečiadieniais ir ketvirtadieniais 21.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Paaiškėjo netikėti faktai apie tariamą Oksanos Pikul-Jasaitienės meilužį

VestuvėsVaikas^Instant
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.