Mia Vilija Pilibaitytė papasakojo apie pirmąją meilę ir paauglystėje išgirstą žinią, jog yra nėščia

Kokio amžiaus būnant geriausia tapti mama? Juk ne paslaptis, kad šiais laikais moterys ryžtasi motinystei jau bebaigdamos trečią dešimtį. Sava patirtimi atvirai pasidalijo visiems gerai žinoma atlikėja Mia Vilija Pilibaitytė, vos septyniolikos sulaukusi sūnaus ir niekuomet to nesigailėjusi.

 Mia Vilija Pilibaitytė.<br> LR archyvo nuotr.
 Mia Vilija Pilibaitytė.<br> LR archyvo nuotr.
Mia Pilibaitytė.<br>E. Sabaliauskaites nuotr.
Mia Pilibaitytė.<br>E. Sabaliauskaites nuotr.
Dainininkė Mia Pilibaitytė.<br>E. Sabaliauskaites nuotr.
Dainininkė Mia Pilibaitytė.<br>E. Sabaliauskaites nuotr.
Dainininkė Mia Pilibaitytė.<br>E. Sabaliauskaites nuotr.
Dainininkė Mia Pilibaitytė.<br>E. Sabaliauskaites nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Lrytas.lt

Mar 6, 2020, 4:10 PM, atnaujinta Mar 6, 2020, 4:26 PM

Mia – žavinga, talentinga atlikėja, apie kurios gyvenimą, vertą scenarijaus, rašoma pirmuosiuose puslapiuose, nustebino televizijos žiūrovus atskleisdama kitą savo pusę – jautrią, be galo šiltą ir mylinčią. Ji mielai leidžia laiką namuose, ten, kur gali apkabinti brangiausią žmogų pasaulyje – savo sūnų.

Netikėta žinia dešimtoje klasėje

Turbūt kiekvienas mūsų esame išgyvenę pirmąją savo meilės istoriją, kuomet nedrąsiai užgimę jausmai pakylėja iki dangaus, o pirmoji aistra apakina ir skraidina ant sparnų. Dauguma tokių istorijų vienaip ar kitaip baigiasi ir lieka tik prisiminimuose, tuo tarpu, Mios pirmoji meilė paliko nenuginčijamą pėdsaką jos gyvenime vardu Matas. Jam jau devyniolika metų.

Šiandien ji – išdidi ir žydinti mama, o tuo metu, vos įtarusi, kad gali lauktis, Mia išgyveno stresą.

„Nuo vaikystės buvau auklėta taip, kad gyvybė – tiek žmogaus, tiek gyvūno – yra beprotiškai svarbu. Kai sužinojau, jog laukiuosi, neneigsiu – buvo streso, aš netikėjau, kad laukiuosi, labai bijojau darytis tyrimus – o jeigu tikrai?“, – apie nelengvą pradžią pasakoja TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ viešnia, kurią tuo metu palaikė jos pirmasis vaikinas, vėliau tapęs sutuoktiniu.

Jis ir pranešė netikėtą žinią Mios tėvams, kurie tepaklausė – kada vestuvės? Mia neslepia, kad vestuvių nelaukė, juk septyniolikos metų pastoti ir dar susituokti yra nelengvas iššūkis, tad tų metų spalis – kai susituokė ir vos po kelių savaičių pagimdė, jai buvo išties nelengvas.

Laidos viešnia papasakojo žiūrovams apie savo dvejones dėl vestuvių ir nelengvą sūnaus atėjimą į šį pasaulį, kai kelias paras teko skendėti nežinioje dėl jo gyvybės.

Dešimtokei tapti mama buvo nelengva, nepadėjo ir begalė nupirktų knygų apie tapsmą mama, tačiau ji kiekvieną akimirką džiaugėsi savo sūnumi ir rūpestingai jį augino kaip išmanė.

Iš vienišos mamos – į muzikos olimpą

Laidos žiūrovai, stebėdami šią jauną moterį sunkiai patikės, kad jos sūnui jau devyniolika metų.

„Sūnus man buvo apskritai pagrindinė paspirtis gyvenime kažką veikti, siekti, daryti. Aš niekada negalėjau nuleisti rankų, net kai būdavo labai blogai“, – savo sūnumi džiaugėsi atlikėja, vos po ketverių metų santuokos likusi viena su visa atsakomybe, svetimame mieste, be atramos, neturėdama visiškai nieko. Vienu metu ji dirbo trijuose darbuose, nes norėjo suteikti savo sūnui geriausią vaikystę kokia gali būti, net būdama vieniša mama.

Nepaisant visų sunkumų Mia užkopė ant Lietuvos muzikos pasaulio pjedestalo. Populiarumas turėjo kainą, ji neslepia, kad buvo metas, kai laiko sūnui skirdavo kiek mažiau laiko, tad laidos žiūrovai išgirs išties nepagražintą neeilinės moters istoriją.

Atlikėja neabejoja, kad tokia, kokia yra šiandien, ji tapo dėl savo neeilinės patirties – juk kol bendraamžės mokėsi, studijavo ir leido laiką su draugais, ji turėjo rūpintis savo kūdikiu, tad labai anksti išmoko atsakomybės.

Padėka buvusiam

Šiandien Mia su sūnumi yra labiau draugai negu mama ir sūnus. Moteris juokiasi, kad kartais atrodo, jog Matas yra jos tėvas, kartais ją ir paauklėjantis. Laidos vedėjos K. Rimienės paklausta apie santykius su vaiko tėvu, Mia neslepia jam šiltų jausmų – buvęs sutuoktinis visuomet dalyvavo sūnaus gyvenime ir nesikratė atsakomybės. Su juo moteris iki šiol bendrauja.

„Visada iškilus klausimams dėl sūnaus skambinu savo buvusiam vyrui ir mes priimame sprendimą kartu, dėl savo vaiko gerovės. Matas turi abu tėvus, jis niekada nebuvo atskirtas. Nesuprantu tų moterų, kurios vaikus pasiima kaip ginklus prieš savo buvusius ir kariauja su jais, manipuliuodamos vaikais.

Tuomet man kyla klausimas, ar ta mama tikrai myli savo vaiką, juk vaikas, gyvendamas šalia besipjaunančių tėvų niekada nebus laimingas. Vaikas privalo turėti du mylinčius, tarpusavyje gerai sutariančius tėvus“, – neabejoja Mia, visuomet drąsiai einanti savo keliu, nepaisydama apkalbų ar neigiamo aplinkinių požiūrio.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2022 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.