„X faktoriaus“ nugalėtojai susitiko kovoje be muzikos: vieną iš klausimų to nė nenorėdamas padiktavo S. Prūsaitis

Iglė Bernotaitytė ir Dovydas Laukys iš grupės „120“ kartą jau yra įrodė, kad muzikinėse kovose jiems lygių nėra – abu jie gali didžiuotis laimėję populiarųjį muzikinį projektą „X faktorius“. Tačiau TV3 žaidimas „galvOK“ žinomus žmones dažniausiai išbando jiems visai nepažįstamose, neatrastose ir neretai iššūkius keliančiose srityse… Būtent tokioje situacijoje jau šį vakarą atsidurs ir charizmatiškieji atlikėjai! Kuriam iš jų pavyks nugalėti kitokioje kovoje?

Marijonas Mikutavičius ir Dovydas Laukys. <br>Pr. autorių nuotr. 
Marijonas Mikutavičius ir Dovydas Laukys. <br>Pr. autorių nuotr. 
Iglė Bernotaitytė.<br>Pr. autorių nuotr. 
Iglė Bernotaitytė.<br>Pr. autorių nuotr. 
Iglė Bernotaitytė ir Mantas Katleris.<br>Pr. autorių nuotr. 
Iglė Bernotaitytė ir Mantas Katleris.<br>Pr. autorių nuotr. 
Marijonas Mikutavičius ir Dovydas Laukys. <br>Pr. autorių nuotr. 
Marijonas Mikutavičius ir Dovydas Laukys. <br>Pr. autorių nuotr. 
Daugiau nuotraukų (4)

Lrytas.lt

Nov 26, 2022, 10:10 AM

Šio vakaro žaidime D. Laukys taps Marijono Mikutavičiaus komandos nariu, o Manto Katlerio komandą papildys Iglė. Tiesa, pastarąją žiūrovai išvys ir sekmadienį – muzikinio projekto nugalėtoja pirmojoje tiesioginėje „X faktoriaus“ laidoje su teisėju Sauliumi Prūsaičiu pristatys naujausią savo dainą.

Nuo muzikinio projekto žaidimo dalyviams nepavyks atsitraukti ir pirmųjų klausimų metu – vieną iš vakaro klausimų temų Marijonui to nė nenorėdamas padiktuos… S.Prūsaitis! Ir viskas dėl to, jog M.Mikutavičius netikėtai prisimins vieną dainininko pasakotą anekdotą. „Kaip suprantu, Prūsaitis kiekvienam atvejui turi po istoriją…“ – juoksis anekdotą išgirdęs laidos vedėjas Andrius Žiurauskas.

Savo ruožtu D.Laukys, nors „X faktoriaus“ metu kurdavo įspūdingus pasirodymus, šiuo metu sakys save laikantis tik pusiau artistu. Tačiau vaikystėje jis turėjo aistrą – cirką, į kurį Dovydą visuomet vesdavosi močiutė. „Cirke esu buvęs ne vieną kartą. Kai buvau mažiukas, ji mane vesdavo į lietuvišką, tačiau esu buvęs ir latviškame, ir lenkiškame. O taip pat – ir „Cirque du Soleil“, – pasakos Dovydas.

Cirko pasirodymus iš vaikystės puikiai prisimena ir Dovydo komandos kapitonas M.Mikutavičius – jam tuomet didžiausią įspūdį palikdavo klounai su švilpukais. Anot kapitono, tuo metu tai būdavo juokingiausias dalykas pasaulyje.

Sunkumai, prasidėję nuo klausimo apie cirką, Dovydui ir Marijonui tuo dar nesibaigs. Nusprendę paprašyti pagalbos savo palaikymo komandos, jie netrukus sulauks atsakymo. Tačiau jį išgirdęs, galvą purtyti ims Andrejus – ištikimiausias M.Mikutavičiaus komandos pagalbininkas! Tai netrukus sukels Dovydo ir Marijono abejones, tačiau viena per vakarą gaunama pagalba jau bus išnaudota… Kuo baigsis ši situacija?

Tiesa, patarimą, kaip atsakyti į vieną ar kitą klausimą, Dovydas iš salėje sėdinčių žmonių tikėsis išgirsti ir toliau: „Ar galite kas nors iš galo šnibždėti garsiau?“

Tai pastebėjęs Marijonas juoksis sakydamas, kad sprendžiant iš to, kaip žaidžia Dovydas, panašu, jog jis visą laiką linkęs sukčiauti! „Bet šitas niekšelis… Visą gyvenimą mokykloje galiorkoje sėdėjai, taip? Akutės vis į šonus…“ – juoksis jis.

Kaip paaiškės vėliau, ne tik Dovydas yra linkęs sukčiauti – kartą jis ir pats yra tapęs sukčių auka! „Paryžiuje atėjau prie gražios katedros – netrukus ten atėjo toks vyrukas su draugu ir atkišo man apyrankę.

Rankoje turėjau 5 eurus, todėl juos jam ir padaviau. Netrukus jis paaiškino, kad apyrankė kainuoja 10 eurų, todėl iš manęs paėmė ir apyrankę, ir tuos 5 eurus. Tuomet aš jam padaviau 10 eurų – jis man atidavė maniškius 5 ir nuėjo. Taip ir likau stovėti – ir be 5 eurų, ir be apyrankės…“ – juoksis prisiminęs Dovydas.

Kokių dovanų dar nė neprasidėjus žaidimui sulauks Iglė ir Dovydas? Kodėl jau po pirmojo klausimo A. Žiurauskas Marijono ir Dovydo komandai turės netikėtą prašymą – parodyti savo batus? Galiausiai, kas taps nugalėtojais?

Žaidimas „galvOK“ – šeštadieniais, 19.30 val. per TV3!

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.