Paprastu valgytoju save vadinantis Ironvytas atskleidė, ko negali pakęsti: „Bus labai blogai“

2026 m. sausio 20 d. 16:39
Kiekvieną antradienį penkis garsenybių pojūčius išbandantis TV3 žiniasklaidos grupės projektas „Sensodromas“ priverčia puikiai įsijausti į žinomų žmonių išgyvenimus. O šįkart vyrai – aktoriai Mindaugas Papinigis ir Vytautas Medineckas-Ironvytas – stojo į kovą prieš moteris – televizijos laidų vedėjas Astą Žukaitę-Nalivaikienę ir Renatą Šakalytę-Jakovlevą, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Daugiau nuotraukų (3)
Tad kieno pojūčiai aštresni, vyrų ar moterų?!
Šįkart pamatysime ir ne vieną naują užduotį. Kas labiausiai nudžiugino vyrų komandą? Ir ką palietusios labai stebėjosi moterys?
Galiausiai, ar jums pavyktų atspėti, kokį maisto produktą valgo jūsų kolega vien tik iš jo kramtymo garso?

Arūnas Sakalauskas – apie nepagražintą brandžią tėvystę, įveiktą sunkų etapą ir naujus namus

Svarbiausiomis naujienomis apie krepšinį, Eurolygą ir „Žalgirį“ su žiūrovais besidalinanti Asta pasakė, kokie netikėti kvapai pasitaiko arenoje. Tuo tarpu Renata pasakojo, kad laidose „TV Pagalba“ bei „Pasikalbėkim“ jai reikalingas ne tik klausos pojūtis.
„Taip pat svarbi rega ir lytėjimas, nes aš labai noriu žmones apkabinti, o ypatingai – pokalbio pabaigoje, kai emocijos yra pasiekusios aukščiausią tašką. Man tuomet labai gera apsikabinti“, – sakė ji.
Daugeliui artimi bus ir M. Papinigio brangiausi pojūčiai. Štai patiekalas, kurį jis labiausiai mėgsta tiek ragauti, tiek gaminti, yra kugelis. O mėgstamiausias jo kvapas – rytą nupjautos žolės, kurią užuodi eidamas žvejoti.
Aktorius puikiai žino ir tai, kuo kvepia nostalgija: „Visiškas absurdas, bet aš į tai turiu tikslų atsakymą. Tai – faneros kvapas. Kai ropodavau, būdavo tokia kėdė, kuri iš viršaus būdavo aptraukta audeklu, o apačioje – fanera. Tai man – vaikystės kvapas.“
Tačiau bene šmaikščiausiai savo pojūčius įvertino Ironvytas.
„Atsižvelgiant į mano kuriamą muziką, girdžiu prastai“, – juokėsi jis.
O štai bene stipriausias jo pojūtis yra lytėjimas: „Man patinka su žmonėmis apsikabinti, paspausti rankomis pasisveikinant. Šis draugiškumo pojūtis manyje yra pakankamai stiprus. Manau, kad tai – stipriausia mano savybė.“
Be to, sportui neabejingas žinomas vyras laiko save gana paprastu valgytoju – priimtiniausia jam mėsa ir paprastos daržovės. Tačiau yra vienas dalykas, kurio jis negali pakęsti: „Jeigu bus kepenėlės, tai bus labai blogai…“
O kurios komandos pojūčiai pasirodė esantys stipresni, sužinosite jau šį vakarą.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.