Atlikėja Sinead O'Connor vėl dingo: artimieji bijo baisiausio

2016 m. birželio 24 d. 10:50
Pastaruoju metu garsenybės Sinead O'Connor artimiesiems neramios dienos – Čikagos policija vėl ieško dingusios atlikėjos (49 m.). Šaltinių teigimu, moteris artimiesiems pagrasino nušoksianti nuo tilto.
Daugiau nuotraukų (1)
Šiuo metu sutelktos didelės pajėgos, bandant surasti S.O'Connor. Apie save tamsius planus šeimos nariams žvaigždė pranešė ketvirtadienio vakarą.
Tai jau ne pirmas kartas, kada S.O'Connor gąsdina artimuosius ir gerbėjus. Vos prieš mėnesį ji taip pat buvo dingusi. Jos ieškojo ir šeima, ir policijos pareigūnai. Tąkart moteris rasta sveika.
Grasinimais nusižudyti atlikėja švaistosi taip pat ne pirmą kartą. Praėjusių metų pabaigoje suicidine žinute ji buvo pasidalinusi savo socialinio tinklo paskyroje.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.