Po streso velionės Ž. Friske tėtis susidūrė su rimtomis sveikatos problemomis: jam atlikta operacija

Per pastaruosius metus atlikėjos Žanos Friske tėtis Vladimiras Friske (67 m.) patyrė labai daug streso. Su smegenų vėžiu kovą pralaimėjo Žana, jis nuolat bando susitikti su anūku, ligi šiol jo šeimą slegia didelė finansinė našta.

 Vladimiras Friske.<br> Scanpix nuotr.
 Vladimiras Friske.<br> Scanpix nuotr.
 Vladimiras Friske.<br> Scanpix nuotr.
 Vladimiras Friske.<br> Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (2)

Lrytas.lt

Oct 1, 2019, 7:22 PM, atnaujinta Oct 1, 2019, 7:38 PM

Vyro sveikata labai pablogėjo ir jam prireikė skubios operacijos.

Neseniai V.Friske skundėsi krūtinės skausmu – jam išsivystė širdies liga dėl širdies kraujagyslių užsikimšimo. Ši liga labai pavojinga ir yra viena iš labiausiai paplitusių mirties priežasčių Rusijoje.

„Jaučiuosi tikrai blogai. Kalbėjausi su gydytoja kardiologe Irina Grišina, kuri ilgai mane gydė. Priėjome prie išvados, kad man būtina operacija. Ant širdies buvo uždėti trys metaliniai stentai. Jaučiuosi geriau, nors dar nelabai atsigavau po narkozės.

Iš ligoninės mane išleido prieš dvi savaites, bet dar laukia ilga reabilitacija. Man uždraudė fizinį aktyvumą, sudarė dietos planą“, – starhit.ru sakė Vladimiras.

Finansiniai nemalonumai dainininkės tėvų pečius užgulė po to, kai „Rusfondas“ 2014-aisiais rinko aukas Ž.Friskės gydymui.

Po moters mirties paaiškėjo, kad daugiau nei 20 milijonų rublių (daugiau kaip 272 000 eurų, Red.) iš labdaros sąskaitos pasisavino atlikėjos mama Olga Kopilova-Friske.

Dokumentai, liudijantys, kad surinktos aukos buvo panaudotos atlikėjos gydymui, nebuvo pateikti – būtent dėl šios priežasties fondo valdytojai kreipėsi dėl lėšų grąžinimo.

Tam, kad skola būtų grąžinta, Ž.Friskės tėvui Vladimirui ir jo šeimai teko parduoti dalį namo. To paties, kurio likusi dalis priklausė mirusiai atlikėjai ir jos sutuoktiniui Dmitrijui Šepeliovui.

Po velionės mirties jos tėvams atiteko du trečdaliai gyvenamojo ploto, kurį pardavę jie atsiskaitė su „Rusfondo“ valdytojais.

Namas priklausė sutuoktiniams Dmitrijui ir Žanai, bet po mirties jai priklausiusi turto dalis atiteko tėvams. Jų dalį įsigijo D.Šepeliovas, kuris dabar yra vienintelis nekilnojamojo turto objekto valdytojas.

Už į „Rusfondą“ grąžintas lėšas keturiems vaikams, kovojantiems su piktybiniais navikais, bus skirtos protonų terapijos.

Šeimos teisininkas Jurijus Nečajevas iki šiol siekia įrodyti, kad susitarimą su „Rusfondu“ pasirašė ne Žana.

„Padaviau ieškinį, kuriuo siekiu įrodyti, kad susitarimas yra negaliojantis, bet teisėjai pažeidė procesines normas ir net nepriėmė jo. Aš nurodžiau, kad susitarimo lapai nėra sunumeruoti, matoma, kad jie ne kartą buvo susegti. Mūsų nuomone, turėtų būti keliama baudžiamoji byla.

Negana to, Vladimiras niekada nebuvo šio susitarimo šalimi. Jis tik girdėjo per televizorių „Pirmojo kanalo“ kvietimus aukoti, bet nežinojo, kad sudarytas kažkoks dokumentas. Popieriais užsiėmė tik Šepeliovas“, – yra sakęs Nečajevas.

Teisininko žodžiais, tam tikra D.Šepeliovo nuosavybė taip pat buvo areštuota už skolas. „Mama su tėvu dabar gyvena bute, kurį pavyko išsaugoti“, – tėsę teisininkas.

Nei velionės sutuoktinis, nei Ž.Friskės šeima komentarų apie skolos grąžinimą nedalija. Anksčiau Žanos tėtis pareiškė, kad Dmitrijus lankėsi mirusiosios bute ir klijais užliejo durų spyną.

„Niekas, išskyrus Dmitrijų, to negalėjo padaryti: namų kompleksas – elitinis, į teritoriją pašaliniai neįleidžiami, o ir vandalų tarp kaimynų nėra. Vėliau Dmitrijus skambino ir reikalavo parūpinti patekimą į apartamentus – neva, Platonas (sūnus, Red.) yra teisėtas paveldėtojas.

Taip ir yra, bet jam dar nesuėjo 18 metų. Tiesiog Dmitrijumi nepasitikime. Kai Žanačka sirgo, tame bute apsigyveno jo tėvai, o mes tai sužinojome jau po fakto“, – sakė Vladimiras Borisovičius.

 

 

 

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2022 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.