Vieno iš susitikimų metu E. Macronas tyliai pašnabždėjo G. Meloni, tačiau italė negalėjo nuslėpti emocijų – kamera užfiksavo, kaip ji demonstratyviai pervertė akis, išgirdusi prezidento žodžius.
Ši akimirka socialiniuose tinkluose sukėlė tikrą audrą. „X“ platformos vartotojai ėmė spėlioti, ką Italijos ministrei pirmininkei galėjo pasakyti Prancūzijos prezidentas.
„Atrodė, kad Meloni sakė: „Kas jam čia?“, – juokavo vienas
„Macronas pasakė, kad picą galima valgyti tik su ananasais ant viršaus“, – antrino kitas.
„Jis jai patarė prieš virimą sulaužyti spagečius per pusę“, – pridūrė trečias.
Tai ne pirmas internautų dėmesį patraukęs Prancūzijos prezidento poelgis per pastarąjį mėnesį. Besibaigiant gegužei pasaulio žiniasklaida ėmė mirgėti nuo neįprasto kadro.
Buvo užfiksuota, kaip pirmoji Prancūzijos ponia Brigitte Macron (72 m.) neva susikivirčija su šalies prezidentu Emmanueliu Macronu ir pastumia jo veidą.
Įrašas išplito itin greitai, jį matė milijonai. Po kurio laiko apie tai prakalbo ir pats Prancūzijos vadovas, kuris paneigė sklandžiusius gandus apie jųdviejų nesutarimus.
„Mes tiesiog juokavome, kaip darome gana dažnai“, – tuomet teigė prezidentas.