Liveta Kazlauskienė tapo vaikinų grupės „Jie“ krikštamote: „Viską darėme ne veltui“

LNK projekto „Kaip Liveta pasakys“ pabaigos toli gražu nematyti. Idėjų gausa stebinanti dainininkė Liveta Kazlauskienė, 2019-ųjų pradžioje planuojanti projekto dalyvių koncertinį turą per Lietuvą, į didžiąją sceną palydi vaikinų grupę „Jie“.

Vaikinų grupę „Jie“.<br>L.Kondratės nuotr.
Vaikinų grupę „Jie“.<br>L.Kondratės nuotr.
Vaikinų grupę „Jie“.<br>L.Kondratės nuotr.
Vaikinų grupę „Jie“.<br>L.Kondratės nuotr.
Vaikinų grupę „Jie“.<br>L.Kondratės nuotr.
Vaikinų grupę „Jie“.<br>L.Kondratės nuotr.
Vaikinų grupę „Jie“.<br>L.Kondratės nuotr.
Vaikinų grupę „Jie“.<br>L.Kondratės nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Lrytas.lt

Dec 23, 2018, 3:14 PM

Dainininkės „palaimintas“ Vytenio Partiko ir Antano Jonušo duetas jau įrašinėja dainas ir ruošiasi susitikimams su žiūrovais.

Ingridai – vienas, Livetai – visi kiti?

Rudenį LNK televizijoje rodytas Kazlauskų šeimos realybės šou subūrė dainuojančius vaikinus iš visos Lietuvos. Dainininkė Liveta Kazlauskienė sako nesitikėjusi, kad jų bus tiek daug ir tokių talentingų.

„Sakėme, kad Ingridai reikia parinkti scenos partnerį. Jai atiteko vienas, o man liko visi kiti, dabar galiu su jais daryti, ką noriu. Taip trenksim per Lietuvą, kad uch!– juokiasi dainininkė, pripažįstanti, kad visada norėjo turėti daug sūnų ir dabar jaučiasi taip, lyg būtų daugiavaikė motina.

Liveta ir Petras Kazlauskai savo gerbėjams ruošia staigmeną. Sausį prasidedančiose projekto „Kaip Liveta pasakys“ koncertinėse kelionės per Lietuvą jie išvys tai, ko šios poros koncertuose niekada nėra matę. Vaikinų grupė „Jie“ – tik vienas iš daugelio netikėtumų.

„Jie“ – scenoje ne naujokai

Abu dueto nariai nėra scenos naujokai. Vytenis dainuoja labai seniai, jis buvo vaikinų grupių „Do Di“ ir „3“ pagrindinis vokalistas, koncertuoja jaunimo klubuose ir vakarėliuose.

Pusę milijono televizijos žiūrovų pritraukusiame LNK projekte „Kaip Liveta pasakys“ Vytenis buvo pats elegantiškiausias ir galantiškiausias, jis visus žavėjo ne tik savo stiliumi, artistiškumu, bet ir dainomis.

Ne mažiau žiūrovų dėmesio sulaukė ir iš Mažeikių kilęs, bet Vilniuje jau šeši metai fitneso treneriu dirbantis Antanas Jonušas.

Kūno kultūros akademiją baigęs vaikinas jau keli metai dainavo grupėje „Top vyrai“, su šiuo kolektyvu apvažiavo visą Lietuvą.

„Bet Vytenis yra toks charizmatiškas ir turi tiek idėjų, kad iš „Top vyrų“ mane tiesiog „pagrobė“. LNK projektas man buvo lemtingas – prišaukė sėkmę“, – tikina Antanas.

Abu naujos grupės „Jie“ dainininkai tikisi, kad koncertinė kelionė su Kazlauskų šeimos projektu „Kaip Liveta pasakys“ jiems padės atsiskleisti ryškiausiomis spalvomis.

Jaunatviški, veržlūs, linksmi, nebijantys šėlti scenoje „Jie“ papirks ne tik jaunimą, bet ir melodingas, prasmingas dainas mėgstančius vyresnius klausytojus.

Dainuos ir su Ingrida

Krikštavaikiu naujai sukurtą vaikinų grupę „Jie“ vadinanti Liveta žada padėti atsiskleisti abiem dueto nariams.

Vytenio ir Antano stilius panašus, scenoje jie gražiai atrodo, abu balsingi ir mėgsta prasmingas dainas, todėl, Livetos įsitikinimu, žiūrovams turėtų patikti. O kad šou dar būtų ir intriguojantis, vaikinai kartu dainuoti pakvietė ir Kazlauskų dukrą Ingridą.

Ingrida tikina, kad ši žinia ir jai buvo netikėta, tačiau labai smagi.

„Nuo projekto pabaigos jau praėjo daug laiko praėjo. Džiugu matyti, kaip rimtai vaikinai dirba. Vadinasi, viską darėme ne veltui, ne dėl vienadienio reginio.

Stengėmės, kad muzika užvaldytų kiekvieną projekto dalyvį, kad tas jausmas taptų įkvėpimu, noru su muzika susieti savo gyvenimą. Atrodo, kad taip ir atsitiko“, – džiaugėsi mergina.

Pasak Ingridos, projektą laimėjo vienas vaikinas, bet su visais buvo gaila skirtis, nes kiekvienas turėjo savotiško žavesio.

„Vytenis ir Antanas – savitos, labai įdomios asmenybės, geri dainininkai. Džiaugiuosi, kad jie pakvietė mane dainuoti kartu. Tapsim trio! Manau, kad visiems bus smagu, o smagiausia – klausytojams, juk dėl jų stengiamės“,– kalbėdama apie netrukus prasidėsiančius koncertus, be perstojo šypsojosi Ingrida.

Svajonėms pildytis reikia sparnų

Dainininkė Liveta Kazlauskienė neslepia pastebėjusi, kad Lietuvoje yra daugybė talentingų, bet nedrįstančių ir neturinčių galimybių užkopti į didžiąją sceną jaunų žmonių, todėl mes nematome, ką jie sugeba ir gali.

„Labai gerai juos suprantu, nes ir pati gyvenau Tauragėje, svajojau apie dainininkės karjerą, bet niekada nesitikėjau, kad mano svajonės išsipildys.

Man pasisekė, kad sutikau nuostabų žmogų, kuris išvedė mane į svajonių šalį. Dabar noriu padėti kitiems tokias svajones realizuoti. Jaučiuosi nepaprastai laiminga, kad tie vaikinai gali dainuoti scenoje, o aš galiu parodyti juos savo gerbėjams“, – sakė Liveta.

Dainininkė neslepia, kad pramogų pasaulyje daug pavydo ir beveik niekas nesidalina nei patirtimi, nei patarimais. Savo scenos krikštamotėmis ji vadina dainininkes Nelę Paltinienę ir Nijolę Tallat-Kelpšaitę, kurios ne tik ją globojo, bet ir suknelėmis dalijosi.

Ugdys nevienadienes žvaigždutes

Liveta sako, kad populiarumas yra labai trapi vertybė – šiandien tave garbina, tavo dainas dainuoja, o po kelių nesėkmingų dainų gali atsitikti taip, jog niekas net neprisimins.

„Mūzos išrankios, todėl šou versle viskas labai greitai keičiasi. Mano Petras yra melodistras, sukuria labai gražias dainas, jų tekstai prasmingi. Mes puoselėjame šeimą, orientuojamės į vyresnius klausytojus, bendraujame su jais, stengiamės dainuoti juos džiuginančias dainas, todėl jau 28 metai klausytojai mus myli.

Ir jaunimui patariame nustatyti savo laivo kursą, kad žinotų, kur plaukia ir kas jų ten laukia“, – sakė Liveta, žadanti jauniems dainininkams diegti kultūringą pramogų supratimą, bet neketinanti versti juos dainuoti „pagal vieną kurpalių“.

Pasak Livetos, ir Vytenis su Antanu, ir kiti projekte dalyvavę vaikinai jau turi susiformavusį savo stilių, jiems tik reikia sudaryti galimybę pasirodyti žiūrovams, pamokyti, kaip geriau atskleisti savo talentus.

Dainininkė įsitikinusi, kad grupės „Jie“ dainininkai Vytenis ir Antanas jos gerbėjams, atėjusiems pažiūrėti šventinio teatralizuoto šou, tikrai patiks, nes jie žavūs, elegantiški, kultūringai bendraujantys ir gerai dainuojantys jauni vyrai.

LNK projekto „Kaip Liveta pasakys“ koncertinis turas per Lietuvą nusidrieks sausį ir vasarį. Sausio 18 d. su Vyteniu galės pabendrauti Šilutės, o 19 d. – Radviliškio panelės.

Vasario 8 d. projekto dalyviai koncertuos Kaune salėje „Girstutis‘‘, 13 d. – Tauragėje, 14 d. – Ukmergėje, 15 d. – Alytuje, 20 d. – Švenčionyse, 21 d. – Zarasuose, 22 d. – Visagine ir kituose miestuose.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.