Aukcione – Sauliaus Urbonavičiaus-Samo paveikslas: pradinė kaina – vos 150 eurų Galite stebėti tiesioginę transliaciją

Jau šiandien 18 valandą stebėkite ir dalyvaukite pirmajame internetiniame „Jaunimo linijos“ labdaros aukcione.

Šiais metais Saulius Urbonavičius-Samas labdaros aukcionui padovanojo savo meno kūrinį „Lempa“.<br>lrytas.lt montažas.
Šiais metais Saulius Urbonavičius-Samas labdaros aukcionui padovanojo savo meno kūrinį „Lempa“.<br>lrytas.lt montažas.
Šiais metais Saulius Urbonavičius-Samas labdaros aukcionui padovanojo savo meno kūrinį „Lempa“.<br>Asmeninio albumo nuotr.
Šiais metais Saulius Urbonavičius-Samas labdaros aukcionui padovanojo savo meno kūrinį „Lempa“.<br>Asmeninio albumo nuotr.
2019-aisiais Saulius Urbonavičius-Samas labdaros aukcionui padovanojo Samas paveikslo „Angelas“ reprodukciją.<br>Asmeninio albumo nuotr.
2019-aisiais Saulius Urbonavičius-Samas labdaros aukcionui padovanojo Samas paveikslo „Angelas“ reprodukciją.<br>Asmeninio albumo nuotr.
Tradiciją aukcione sulaukti ir prezidentinės knygos tęsia padovanota knyga apie Prezidentą Valdą Adamkų su jo autografu.<br>Asmeninio albumo nuotr.
Tradiciją aukcione sulaukti ir prezidentinės knygos tęsia padovanota knyga apie Prezidentą Valdą Adamkų su jo autografu.<br>Asmeninio albumo nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Lrytas.lt

Oct 1, 2020, 11:22 AM, atnaujinta Oct 2, 2020, 12:27 PM

Sensacinga naujiena: aukcioną sutiko pravesti žinomas dainininkas, muzikantas, legendinės grupės BIX lyderis, populiarių TV laidų prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

Samo paveikslas – vos už 150 eurų!

Samas yra ištikimas nemokamą emocinę pagalbą teikiančios „Jaunimo linijos“ draugas: pernai prabangioje vietoje „Esperanza Resort & Spa“ vykusiame labdaros aukcione Samas atliko kelias dainas pats ir keletą dainų dovanojo „X Faktorius“ žvaigždės, Samas dovanojo paveikslo „Angelas“ reprodukciją bei legendinės grupės BIX plokštelių rinkinį.

Pernai aukcione Samo meno kūrinys buvo parduotas už 1 600 eurų.

Šiais metais Samas taip pat dovanoja labdaros aukcionui savo meno kūrinį „Lempa“, kurio pradinė kaina aukcione – vos 150 eurų.

„Lempa – toks daiktas, kuris šviečia ir apšviečia. Bet kiekviena lempa nori būti šviesiausia ir rodyti kelią. Kad ir kaip akintų didelė lempa, mes visi turime po mažą lemputę...“ – sakė S.Urbonavičius-Samas apie savo paveikslą.

23 menininkai dovanojo savo kūrinius

Koronavirusas nesutrukdys įvykti jau antrajam labdaringam „Jaunimo linijos“ aukcionui, tačiau kiek kitokioje erdvėje nei pernai.

Dėl dalyvių saugumo buvo atsisakyta labdaros šventės, o menininkų darbus bus galima įsigyti virtualioje erdvėje.

Net 23 Lietuvos menininkai ir žymūs žmonės sutiko prisidėti prie kilnios „Jaunimo linijos“ misijos ir jau padovanojo savo meno kūrinius ir kitas vertybes: Rūta Katiliūtė, Andrius Zakarauskas, Vytautė Jankūnaitė, Vladas Mackevičius, Kristina Ališauskaitė, Gintaras Makarevičius, Viktorija Orkinė, Jurgis Tarabilda, Natalija Martinavičienė, Gabrielius Mackevičius, Gustas Jagminas, Erika Petunovienė, Gintaras Makarevičius, Vytautė Jankūnaitė, Artūras Braziūnas, Aleksandras Nazimovas, Adomas Danusevičius.

Tradiciją aukcione sulaukti ir prezidentinės knygos tęsia padovanota knyga apie Prezidentą Valdą Adamkų su jo autografu.

Šiais metais aukcione bus galima įsigyti ir legendinio filmų kūrėjo Jono Meko filmą „Lietuva ir Sovietų Sąjungos žlugimas“, ant kurio DVD disko yra jo autografas.

Prie pokalbių iš širdies paramos iniciatyvos, kaip ir praeitais metais, prisijungė gerai žinomi ir puikiai pažįstami veidai.

Bus galima įsigyti taip pat ir garsių fotografų Mariaus Jovaišos ir Dainiaus Ščiukos darbus, dizainerio Seržo Gandžiumiano kurtą kaklaraištį, prancūzišką porcelianą iš dizainerės Vidmantės Martikonytės kolekcijos.

Trūksta savanorių ir lėšų jiems apmokyti

Jaunimo linija“ – viena didžiausių, progresyviausių ir skaidriausių nevyriausybinių organizacijų Lietuvoje, turinti padalinius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei skyrių Skuode.

Virš 300 savanorių visoje Lietuvoje prisideda prie visą parą teikiamos emocinės paramos telefonu, elektroniniais laiškais ir internetiniais pokalbiais, kad nė vienas neliktų vienas su savo skausmu.

Vien praėjusiais metais „Jaunimo linijos“ savanoriai atsiliepė į 48 841 skambučius, įvyko 2 858 pokalbiai internetu ir buvo atsakyta į 1 022 laiškus. Tačiau dėl savanorių trūkumo galima atsakyti tik į 70 proc. visų kreipimųsi.

Vos 100 eurų gali išgelbėti vieno jauno žmogaus gyvybę. Jei kiekvienas prisidėtume bent minimaliai prie nemokamą emocinę pagalbą teikiančios „Jaunimo linijos“ paramos, išgelbėtume daug sutrikusių, nusivylusių ar vienišų jaunų žmonių.

Šiandien 18 val. Samas kartu su „Jaunimo linijos“ komanda ves tiesioginį internetinį aukcioną, kurio metu bus parduodamas ir jo darbas „Lempa“.

Stebėti tiesioginę aukciono transliaciją, o dar svarbiau – jame dalyvauti, bus galima čia.

Jaunimo linija“ kviečia nelikti abejingais ir prisidėti pagal galimybes kiekvienam, kas turi jautrią širdį!

Tekstas parengtas bendradarbiaujant su „Jaunimo linija“.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.